Age of Empires 3 nasıl oynanır hakında soru?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
    Varsayılan Age of Empires 3 nasıl oynanır hakında soru?
    Arkadaşlar Age of Empires 3 'ü kurdum ancak askerleri yapıyorum daha sonra bir yere götüreceğim zaman üçgen şeklinde gidiyolar veya duruyolar ben istiyorumki askerlerin hepsini bir kürdan gibi sıraya dizeyim nasıl yaparım.

Askerlerin hepsini seçtiğinizde size kutucuklar haline nasıl durmaları gerektiğini gösteren 3 kutucuk çıkar bunlardan ilki düz durmalarını diğeri üçgen şeklinde durmalarını birbaşkası ise dağınık halde durmaları komutudur.Hangisini seçerseniz o şekilde duracaklardır.

Kolay gelsin.

dediğin gibi birşey çıkmıyo.

Uzun zamandır oynamıyorum fakat eminim öyle seçimlerin olduuğundan tam dediğim yer olmayabilir fakat var.

Kolay gelsin

5. Varsayılan
    abi sana age of u anlatmaya kalksam bu aylarca surer....

6. Varsayılan
    Arkadaşlar ilk önce herkese saygılar ben oyunu kurdum ana menüde custom scaneria (özel senaryo) yazısına tıklıyorum filename(dosya adı) olan yere ismimi yazıyorum fakat invalid file or directory(geçersiz dosya adı) yazısı çıkıyor ne yapmam lazım sorunuma yardımcı olan ve bu yazıyı okuyan herkese şimdiden saygılar...

7. Varsayılan
    Arkadaşlar ilk önce herkese saygılar ben oyunu kurdum ana menüde custom scaneria (özel senaryo) yazısına tıklıyorum filename(dosya adı) olan yere ismimi yazıyorum fakat invalid file or directory(geçersiz dosya adı) yazısı çıkıyor ne yapmam lazım sorunuma yardımcı olan ve bu yazıyı okuyan herkese şimdiden saygılar...

Benzer Başlıklar
  1. cs 1.6 internetten nasıl oynanır?

sanannd88 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 28.01.2010, 22:10
  2. Hamachi Nasıl Oynanır

HACKER882 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 17.12.2006, 11:13
  3. çift işletim sistemi hakında soru

gulcehre tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5