CrySis Oyun Sonu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Başlık: CrySis Oyun Sonu

Varsayılan CrySis Oyun Sonu
    arkadaşlar bu uçak gemisinde dev yaratığı öldürdükten sonra normalde oyun sonu geliyomu? konuşmalara bakılırsa bitmemesi lazım hikaye devam ediyo daha yeni tekrar adaya yöneliyolar oyun burda bitti

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    çukurova ceng
    oyunun 2.si de yapılacak o yüzden
    Ya yol göster ya da yoldan çekil

Oyun orada bitiyor.Crysis'in devamı gelecek zaten,senaryoyu ona göre ayarlamışlar.

neyse bi yanden üzüldüm hikayenin sonunu çok merak ediyodum bi yandan sevindim devamı var ama daha bekleyecek olsakda tşkkr

5. Varsayılan
    ben bu gün bitirdim dört gözle bekliyorum devamını

bende bekliyorum sabırsızlıkla. ayrıca multiplayer modu için 5 yeni harita çıktı.haberiniz olsun.

7. Varsayılan CRYSİS UÇAK GEMİSİ yardım lütfen
    arkadaşlar uçak gemisindeyim ve denizden dev gem, çıktı helena ona tac topuyla kilitlenmemi söylüyo tac topu hangisidir ve nasıl kilitlenicem yardım lütfen

tac topunu hani bi konuşma geçiyor sana eleman kullanmana izin vermiyor işte o silah taz topu.dişçi koltuğuna benzer bi koltuk var onun hemen yanında.onu alıyorsun denizden çıkan uzaylının üzerine basılı tutuyorsun o yükleme yapıyor sonra ateş edeceksin.

9. Varsayılan CRYSİS UÇAK GEMİSİ yardım lütfen
    tamam o dişçi koltuğu dediğin şey nerede geminin üzüerinde gezmediğim yer kalmadı yerden almadığım silah kalmadı bozuka var ondan bahsetmiyorsun herhalde dimi çünki onla çok atış yaptım helena denizden çıkan yaratığın sol tarafında duruyo ona kırmızı bir ışık yöneltiyo ama ben hala bulamadım o silahı arkamda her yer yanıyo zaten silahın durduğu yeri tarif etsengeminin içine veya üst katlara çıkamıyorsun dimi sadece üst güvertedeyim

10. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ridvan_ergin Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar uçak gemisindeyim ve denizden dev gem, çıktı helena ona tac topuyla kilitlenmemi söylüyo tac topu hangisidir ve nasıl kilitlenicem yardım lütfen
    dostum cephanelikten tac topunu aldıktan sonra o dev gemi dedigin şeyin dört köşesinde roket atarlar var önce onları patlat daha sonra o konuşan kadından onay bekle onay geldigi zaman tac topunu al ve kollarına sabitlen yüklemeye başlayacak yükleme bittikten sonra ateş et iki kola da aynısını yap ama önce onay vermesi lazım yoksa tac topunu kullanamıyorsun

Benzer Başlıklar
  1. ay sonu geldi kotalar ne alemde :)

Oxycodone tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 18.05.2010, 14:36
  2. sonu hotmail olmayan msn almak

rapstarboy tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.02.2007, 22:28
  3. Para Kazanmanın Hazin Sonu!

whoobay tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3