PC oyun kolu nasıl etkınleştirilir??
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Question PC oyun kolu nasıl etkınleştirilir??

herkese iyi günler dileyerek çözum bulmak istedıgım konuya geçmek ıstıyorum bende bi kaç tane küçük eskıden oynadıgımız atari oyunlarının pc ye uyarlanmış (uyarlama dedıysemde %100 aynısı ama) oyunlardan var ben bu oyunları sadece klavyeden oynayabılıyorum oyun kolunu pc nın usb gırışıne takınca oyunlarda işlemıyor bu sorunu nerden duzeltebılırım? emülatör ayarlarındanmı yoksa denetım masasındanmı lutfen yardımcı olun? **oyun kolunu denetım masasından sınadım tam verımle çalışıyor sagam yane

dostum cok kolay bir sorun sen oyun kolunu usb yerine taktığın zaman ztn pc n onu okumaya başlar ayarlarını denetim masasından yapmayacaksın oyundan yapacaksın oyunun optıons yani ayarlar bölümden kontrol yerinden yapabilirsin eğer olmassa oyunu dosyalarına git ve setting diye bir dosya olacaktır ona player 1 yerine aktifleştirmek istediğin ve tuşları ayarlıcaksın ama bu oyun kolları daha maç oyunlarında kullanılıyor kuzen ile bn oynuyorus bunu dışında metal slug da oynanıyor bnm dediklerimi yap 2 sinden birisidir ama genelde oyunu options bölümden yapıyorla denetim masasıyla hiç bir alakası yoktur... eğer yapamssan tekrar yas bişiler yapmaya çalışırıs

virtualnes kullanıyorum emulatör olarak emulatör uzerınden ayarladım oyun kolunu ama bi kaç oyunda çalşmıyor neden halen anlamadım?

dostum bazı ouynlar oyun kolu oyun direksiyonunu kabul etmeyebilir bu normalde oyunu formatındadır kolda prblem yoktur

5. Varsayılan

BEN ATARİ KOLUNU kaplosunu KESTİM
    ve usb kablosu ile birleştirecektim
    atari kolunda 5 kablo
    usb kaplosunda ise 4 tane bağladım aynı renk de 2 tanesi uyuyor bağladım ama bir kaç tanesini kaldı taktım olmadı işaret filanda çıkmadı bilen varsa lütfen yardım etsin!!!

Benzer Başlıklar

1. bilgisayar oyun kolu
    bigboytrt tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 05.08.2007, 16:52
  2. oyun kolu çalışmıyo?
    eray_3530 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 06.11.2006, 19:21
  3. S.W.A.T 4 Nasıl Oyun?
    ErHaN12 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4