Knight Online'da kasma sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Thumbs up Knight Online'da kasma sorunu
    Merhabalar Ben Online oyunlardan knight onlineyi oynamaktayım fakat şöyle bi sorunum var Bilgisayarım cok güzel ama oyunda belli bir süre sonra Kasmalar ve donmalar gerçekleşiyor bunun sebebi nedir acaba pc min özellikleri 4 gb ram i5 işlemci win8 2 gb ekran kartı sistem türü ise 64 bit İşletim sistemi mevcut. Lütfen kimse şimdiden demesin Artık yok format at yok Onu yukle bunu yukle diye laptopu alalı 1 hafta oldu bu pc den kaynaklanan bır durum ama hala çözemedım yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkürler.

ben pek anlamam ama internet baglantısının yavaslıgından olmasın

bilgisayarının marka ve modeli nedir.
    ayrıca oyunlarda genelde parçalar çok ısınır eğer laptopu koyduğun yer havalandırmasını etkiliyorsa ısınmadan dolayı kasma yapar.
    eğer oyun normal gözüküp karakterin ışınlanıyor gibi oluyorsa internet ping değerine bak yüksekse yine takılma yapar.
    Anakart:GIGABYTE 990XA-UD3 / İşlemci:AMD PHENOM II X6 1090 T / Ram:G.Skill 8GB(2x4GB) 1600Mhz DDR3 Ram / Ekran Kartı: AMD (ATI)SAPHIRE 6870 1Gb Gddr 5 256 Bit / Ssd: Team Xtreem S3 120GB 550-500MB/sn / Hdd: Samsung 500 Gb 7200 Rpm Sata III / İşletim Sistemi: Windows 8 Pro 64 bit / Kasa: 650 W Dark Knight oyuncu kasası

himmety kanepenin üstünde duruyor laptop ben pc den fazla anlamıyorum ama anladıgım kadarıyla sistem özelliklerini söyleyım amd ekran kartı 2 gb 4 gb ram 500 gb hdd windows 8 bilgisayarın modeli hp peki yapılcak olan nedır bu durumda ?

PC kasmasındaki donmasındaki en büyük sorun Isınmasıdır kasalı veya laptop farketmez Şahsen benim kasalı bilgisayarım vardı 4 sene önce fln ısınmalardan doları çok kasıyor donuyordu. 50 TL ye sattık o derece sonra laptop aldık özellikleri çok iyi halada bunu kullanıyorum baya bi rsüredaha gider Özellikleri günümüz yılına göre iyi ama Yazları havanın Sıcaklığınında büyük bir etkisi var Fan ( pervane ) klavye altı sol üstte benim mesela yaz mevsiminde bayağı bir ısınıyor. Donma gibi sorunlar açığa çıkıyor Laptopu ben genelde mada üstünde kullanıyorum. Kucakta pek rahat olmuyor . Herneyse nekadar olduğunu bilmiyorum Teknolojix ten Laptop altına koyulan fan aldım. Görüntü atabilirim istersen. Soğutmaya yaramıyor ama ısınmasınıda engelliyor . laptopun attığı sıcak havayı uzaklaştırıyor vs. Kasma sorunu yok yandan USB ile girişi var . ISINMADAN KAYNAKLANIYORSA İYİ GELİR

Oyunlarda kasıyor diyorsan Bir oyuna girdiğinde Fan hızlanır sıcaklık artar PC performansı için ve Yavaşlama kasma sorununu getirir.
    En son TpszTelevizyon tarafından düzenlenmiştir: 15.01.2013 20:34

Benzer Başlıklar
  1. Knight Onlime kasma sorunu

littledevil94 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.06.2011, 21:54
  2. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 22.06.2011, 18:09
  3. Knight Online 1299 Donma SORUNU !! ACİL YARDI M!!

seadse1 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 22.06.2011, 08:48
  4. Fifa online kasma sorunu

suvari53 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.01.2010, 22:08
  5. Knight Online APR.sys sorunu

muhsin78 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 28.07.2009, 15:00