en iyi spor kulaklık
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    barni_heyamola Misafir

Varsayılan en iyi spor kulaklık

arkadaşalr benim elimde creative c-100 sport var onun kulakları çok güzel ama üst kısmında bi lastik kısımlar onlar kayboldu bu yüzden kulaklık almak istyorum bana 30 ytl yi geçeyen spor kulalık önerebilirmisniz ve dayanıklı kuvetli ses verse çok iyi olur ve en üst limit olarak bu fiyat bide kulak içi olanlar zararlı olması konusunda daha vazla aktif diyorlar bu doğrumu bana bunuda bi açıklarmısnız şimdiden teşşekkürler

Philips in kulak içi kulaklıkları var. 30 milyondu burda sorduğumda. Zararlı olma konusunda sizin dinlediğiniz ses seviyesininde farkı var. Sonuç olarak son seste dinlerseniz hepsi kulağınıza zarar verecektir.

http://www.hepsiburada.com//productd...vsonymdre818lp
    ben bu ürünü aldım ses kalitesi gayet iyi sesi sonuna kadar açınca bozulma falan yapmıyor ama kulakları ağrıtıyor.

barni_heyamola Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: erdalsoz
    http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=17416&productid=evs onymdre818lp
    ben bu ürünü aldım ses kalitesi gayet iyi sesi sonuna kadar açınca bozulma falan yapmıyor ama kulakları ağrıtıyor.
    evet bu ürünü biliyorum ama sorun şu ben bunu spor yaparken kullanıcam bisiklete binerken özellikle kablo nekadar sağlam gerilme önleme sistemi varmı onu merak ettim sonylerin ses kalitesi süper evde pc üzerinde bence sony kullanıyorum süper ama dayanıklı olması şart yani

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Merhaba

ben aşağıda resimlerini verdiğim modelleri kullanıyorum. Çok memlun kaldığım ürünler. 30 liradan biraz daha pahalıya patlayacaktır fakat ses kalitesi açısından çok tatminkar ve kulaktan da kolay kolay çıkmayacaktır spor yaparken

Benzer Başlıklar

1. 19 mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun
    Tunca tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 19.05.2005, 13:09
  2. Bilgisayfam.tK Bilgisayar,İnternet,Spor,Programlama,Sinema..
    bloodxman tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.05.2005, 20:37
  3. En İyi Spor Oyunları Sitesi
    Berkay_FifaCmTR tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 28.01.2005, 06:57
  4. Süper bi spor portalı :))
    IceMan tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.12.2004, 15:19
  5. tasarım için haber-spor-sohbet-oyun nerden bulabilirim?
    Halil_balkan tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 30.07.2004, 10:27