Şu anki en güzel telefon hangisi?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Şu anki en güzel telefon hangisi?

Arkadaşlar, bir cep telefonu almam lazım ama karar veremiyorum...
    sizce en güzel telefon hangis? nedenleri ile yazabilirmisiniz pls?
    çok teşekkürler...

Ufacık bir arama yaparak da bulabilirdin ama ben yazayım qene bence paran varsa SonyEcricsson S700i almanı tavsiye ederim Avrupa Yakası'nda Aslı'nın teli nese fazla bir bütçen yoksa 6600'ı tavsiye ederim yada şekil birşeyler istersen 7610 tavsiye edebilirim!!

6600=Bence mükemmel symbian falan VGA kamerası ço0ok qüzel!!
    S700i=Bu çüzünürlüğü 1024*960 TFT 266.421 renk özelliğiyle TV qibi canlı renklere sahip olacaksın!!
    7610=Gene symbian bir tel şekli falan hoşuma qidiyor ama bun pek tavsiye etmiyorum!!

=)

i-mate pda2k
    nedenleri ise bu adreste:

http://www.kvk.com/store/productrend...&PSKU=IMATEPDA

Varsayılan cep

bu sorunun cevabı senin bütçen ile sınırlı.. tüm özellikleri ile yapamayacağın bişey olmasın mı istiyorsun ?

ben bütçen iyisse bu telefonu tavsiye ederim..

SE P910i

P910i cep telefonu, PDA ve dijital kamera ve tabii ki video. Bir mobil cihazda e-mail yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. P910i'nin kolay metin girişi için kapağının arkasında komple bir tuş takımı bulunuyor. Ya resimler çekip arkadaşlarınızın cep telefonlarına veya e-mail olarak göndermeye ne dersiniz? - bu da çok kolay. Kamera tuşuna basın, P910i'nin dokunmatik ekranındaki gönder tuşuna dokunun, bir isim seçin ve çektiğiniz resim veya video yola çıksın. P910i, cep telefonu, PDA, kamera ve eğlence özelliklerinin etkileyici bir kombinasyonudur. Tek cihazla her şey mümkün.
    Dahili kamera,Resimli Telefon Rehberi,EMS (Resimli Melodili Mesaj),Resimli duvar kağıtları,Işıklı ekran,Tema ekranı,MMS Video,Resim düzenleyici,Ses kaydedici (Ortam sesleri),Tahmini metin girişi,MMS (Multimedya Mesajlaşma Sistemi),Modem,Dokunmatik ekran,Sesle kontrol,Titreşimli Uyarı,Bluetooth? kablosuz teknoloji,MP3 Çalma,Oyun İndirme,MPEG4 Görüntüleme,PC Senkronizasyonu

bence 6600 yada 7610 al özellikleri gerçekten çok güzel çözünürlük perfect üstelik hafızayı da istedin kadar yükseltebiliyosun bluetooth-kızılötesi-mp3 vs vs vs...

Benzer Başlıklar

1. n72 mi yoksa n70 mi hangisi daha iyi ve güzel
    senatory tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 27.09.2006, 21:50
  2. Ucuz ama güzel bir telefon bilen var mı?
    suatyurteri tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.11.2005, 10:28
  3. Şu anki en iyi cep telefonu hangisi?
    LooSe_TeNSioN tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 28
    Son Mesaj: 26.05.2005, 18:33
  4. overclock edildiğinde hangisi en güzel çalışır?
    tekirali tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 18.02.2004, 01:32