Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan f klavye q klavye olurmu(laptoplarda)

S.A arkadaşlar laptoplarda f klavye q klavyeye dönüştürülebilirmi lütfen bilgisi olanlar yardım etsin...

laptop f klavye düzenimi yani sen win ne kullanıyorsun yada tam olarak winde mi nasıl değişecek yoksa laptop üzerindemi açık olarak yazarsan sevinirim

hem win üzerinde hemde laptop üzerinde olacak

Misafir

win üzerinde ise

buraya tıklayıp oradan ekle den istediğiniz klavye seçimini yapabilirsiniz :arrow: [/img]

cevaplarınız için çok saolun ama ben net olarak anlayamadım şimdi görev çubuğunda tr ve ingilizce seçenekleri var eğer ordan oluyorsa laptopun klavyesinden nasıl f yi q ya çevirecez

Alıntı Orijinalini Gönderen: gececi_
    hem win üzerinde hemde laptop üzerinde olacak
    LAp top üzerindede mümkün onlar çıkabiliyor tuşlar yani hatta sen bile uğraşırsan nazik bir şekilde sen bile değiştirebilirsin ama yinede bi tamirciye götür tabi bu işlerden anlayan win üzerinde arkadaş göstermiş 98 ve xp de de aynı yani oke dil cubuğunu bul ve ordan q tr olanı sec okadar

Kolay gelsin

arkadaşlar çok teşekkürler bu siteye yeni üye ldum sorumun cevabına 5 dakka yanıt aldım bunu sorma amacım öğretmenlere verilecek laptoplar hangi akla hizmetse f klavye olacakmış bende eğer bunun bir çaresi varsa alacaktık şimdi gönül rahatlığı ile alabilirim tekrardan teşekkürler dostlar...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Rize, Turkey

Bütün dizüstü bilgisayarlarının tuslarını kasayı sökmeden değiştiremezsiniz, bazılarında kasayı sökmek gerekli bazılarında zaten tuşu sökemezsiniz tümleşiktir. bunu göz önüne alarak klavye düzenini sistem olarak f den q ye değiştirdikten sonra bunun için özel olarak satılan stickerlardan alıp kullanabilirsiniz. Ayrıca"@" ve noktalama işaretleri farklılık göstereceğinden tuşları sökmenizi önermiyorum. Sticker kullanın.
    --------------
    Bende öğretmenim yanlış hatırlamıyorsam Yalova merkezden 15 adet sistem kurulumu yapılmış ve f klavye bilgisayar geldi bilgisayarların klavyelerini söküp değiştirmeyi düşünüyoruz fakat "@" işi bozduğu için vede buna yetkimizin olup olmadığını bilmediğimiz için bekletiyoruz.

Kolay gelsin.

Kivanc_053 üstad;

peki bu stickerlar benim anladığıma göre üzerinde harfler var değilmi?
    peki bunları temin etmek yani bulmak kolaymı
    (ben galiba çok konuştum affınızla hoşgörün)

Alıntı Orijinalini Gönderen: gececi_
    Kivanc_053 üstad;

peki bu stickerlar benim anladığıma göre üzerinde harfler var değilmi?
    peki bunları temin etmek yani bulmak kolaymı
    (ben galiba çok konuştum affınızla hoşgörün)
    ufak yapışkanlı harfler bilmiyorum nerden bulursun ama pc cilere bak ama olacağını sanmıyorum yada gazete kağıtlarını kes yapıştır yada dergi :lol: şaka tabi

Benzer Başlıklar

1. klavye ! ! !
    winner29 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 13.12.2006, 01:25
  2. Usb Klavye
    Bjk55 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.02.2006, 16:41
  3. f klavye mi yoksa q klavye mi kullanıyorsunuz?
    gokturk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 18
    Son Mesaj: 13.06.2005, 16:09
  4. klavye
    kasimm tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 14.04.2005, 11:33
  5. XP KLAVYE
    caneraga2004 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.08.2004, 23:28

Gönderim İzinleri