Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 - 16 arası sonuçlar

yazılan yorumları okudum da GVZ ve Dikte arasında karşılaştırma yapılmış. Ben ikisini de denemiş bir kişi olarak söyleyebilirim ki kesinlikle GVZ'nin tanıma kapasitesi daha fazla. ayrıca burada yazılanlar gibi tüm kelimeleri yükleme gibi bir işlem yapmadık. Biz firma olarak iki markayı da denedik, medikal alana özel olanı. Ama dikteden aldığımız performans hiç de umduğumuz gibi olmadı. GVZ meditalk çok daha başarılıydı. meditalktan memnun kaldığımız için GVZ freetalk'u da edindik. kullanımı da kolay. ses kayıtlarını da yazıya dönüştüren bir program yapmışlar. illaki mikrofona konuşmanız da gerekmiyor. programın deneme sürümünü deneyim derim ben. sestek com tr adresinden freetalku indirin kesinlikle memnun kalırsınız.

bu sesi tanıyorsa ne yapacağınıda söyleyebiliriz o zaman pc müzik aç ::: sesi vur sona.... patlat ferdiyi
    BANA ULAŞIN
    avatarı dahada küçültün mercekle bakalım, yazılarıda küçültün nede olsa reklam izlemeye geldik buraya

Alıntı Orijinalini Gönderen: cebur Mesajı Görüntüle
    bu sesi tanıyorsa ne yapacağınıda söyleyebiliriz o zaman pc müzik aç ::: sesi vur sona.... patlat ferdiyi

bunların hepsini zaten yapıyor program =) e-posta bile yazılabiliyor.
    programın için belirli komutlar var. kendinize göre komutları da siz ekleyebiliyorsunuz. "hesap makinası" diyince açılıyor. "4 çarpı 5 eşittir" diyince 20 sonucunu hemen veriyor =)

sesi sona vurmak için "sesi aç" de olsun bitsin. büyücü gibi. görenler çok şaşırıyor vallaa. =)

4. Varsayılan

öyle bir program varmı gerçekden

Alıntı Orijinalini Gönderen: trueandfalse Mesajı Görüntüle
    öyle bir program varmı gerçekden
    ,

youtube'da falan sestek yazınca çıkıyo. adı freetalk. kendi sitelerinde de var aslında videosu http://sestek.com.tr/gvzfreetalkdemo.html

böyle bir programa ihtiyacınız devam ediyorsa yardımcı olmak isterim

Benzer Başlıklar

1. Türkçe Sesi Yazıya Dönüştürme...
    Can84 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 48
    Son Mesaj: 09.12.2015, 18:36
  2. yazıya tıklayınca link
    health_water tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.09.2006, 15:38
  3. Resimleri yazıya çevirin...
    Cnyt tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda