4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
  1. Varsayılan E-ticaret sitesi kurmak

Merhabalar...

Ben şuan bulunan web siteme mağazamızın ürünlerini internetten satmak için türkçe e-ticaret sayfası eklemek istiyorum. Yani internet satış yapmak istiyorum. Yalnız kredi kartı işine girmeyeceğim, banka havalesi şuna yeterli.

Mesela www.dr.com.tr gibi sitelerde basitçe ürünü sepete atıp, kasaya gidiyorsun. Üyelerin bilgilerini hemen tanıyor ve aldıklarının toplamı hesaplıyor ve alışverişini kolayca tamamlıyorsun.

Bunlar bu alışveriş için kodları kendilerimi yazıyor yoksa hazır mı kullanıyorlar. Benim de siteme bunun gibi bir türkçe e-ticaret sayfası eklemem için bana yardım edermisiniz? Hangisini kullanmalıyım? Geniş bir şekilde açıklarsanız umarım herkes faydalanır. Yardım ederseniz sevinirim.

Varsayılan el cevap

Bi süre bende uraştım piyasada bazı scriptler mevcut onalrı kullanabilirsin http://www.kocalibilgisayar.com/soulcan daha düzenlemedim ama bi bak istersen

3. Varsayılan

Aynet'in dediği gibi bir şey yapabilirsin.Birde www.incee.net adresinde web sitesi yap bölümüne üye olursan sana hazır ismin.incee.net şeklinde yapılmış bir site site veriyorlar.Bence denemelisin.İncee net site yöneticilerine başvurursan şayet emin ol emallerine çok kısa sürede yanıt veriyorlar.

Bu da aklında bulunsun.Belki hoşuna gider kolay gelsin

4. Varsayılan

E-ticaret sitesi kurmak değil, o siteye koyacak ürün bulmak, o ürünleri depolamak, sipariş takibi yapmak, geri iade işlemleriyle ilgilenmek önemlidir. Bu tür angaryalarla ilgilenmek için çok vaktiniz ve bir ekibiniz olması gerekir. Benim kullandığım sistemde bu tür angaryalarla şirket ilgileniyor, ben sadece siteme müşteri çekmekle ilgileniyorum. SİSTEMİ BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ>>>

Benzer Başlıklar

1. ücretsiz web sitesi kurmak
    ZACMAN tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 28.08.2010, 17:08
  2. arkadaşlar ücretsiz web sitesi kurmak istiyorum.
    eyk93 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 02.12.2006, 12:54
  3. e-ticaret
    altininternet tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 22.11.2005, 21:37
  4. E-ticaret sayfası kurmak
    Intelligent tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 16.03.2005, 11:28
  5. e ticaret