Sayfa 1 / 2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan digital uydu alıcısı

arkadaşlar uydu alıcısı almayı düşünüyorum da size sormadan almak istemedim yani kazıklanmak istemiyorum hangi marka ve model uydu alıcısı almamı tavsiye edersiniz

2. Varsayılan

Next ilk tavsiyem. Ondan sonrada vestel gibi beko gibi FREE TV gibi markalara müracat edebilirsin.

dostum bende arçelik 510dci aldım.Cihazda güncelleme çok zor multivizionlar çoğunlukla çalışmıyo.Sana tavsiyem Next star-yumatu-goldmaster.Bu üçünden hariç alma.Vestel arçelik gibi markalar fason yaptırıyor.Mesela yu-ma-tu'nun mx seris özellik olarakta çok iyi.Dijital çıkış var.Ses sistemleri için çıkışları var ve güncelleme çok kolay.Seçim sana kalmış.Kolay gelsin

4. Varsayılan

kullanım amacını yazarsan daha ayrıntılı bilgi verebilirim

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    izmir/karsıyaka

next star veya sunny baskada tavsiye etmem.guncellemeleri surekli yapabiliyorsunuz.sifre cozme islemleride cok kolay

6. Varsayılan

yada sen iyisi www.turkeyforum.com/satforum a gir orada aradığın her türlü bilgiyi bulacağına eminim

ben elektronilçiyim ve sana diyeceğim ya goldmaster yada topfieldi ileride sorun yaşamak istemiyorsan ve kolay kullanımlı birşey istiyorsan en önemlisi yenilenebilir bir cihaz istiyorsan nu iki marka. her zaman yazılım garantisi var

ben elektronilçiyim ve sana diyeceğim ya goldmaster yada topfieldi ileride sorun yaşamak istemiyorsan ve kolay kullanımlı birşey istiyorsan en önemlisi yenilenebilir bir cihaz istiyorsan nu iki marka. her zaman yazılım garantisi var

Goldmaster
    Next & Nextstar
    Baftech
    Sunny
    Bunlardan şaşma derim..
    Kolay gelsin..

10. Varsayılan Digiturk

Digiturk derim başka bişey demem en sağlamı

Benzer Başlıklar

1. çanaksız uydu alıcısı neta hakkında bilgisi olan varmı?
    gokturk tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 17.01.2006, 19:00
  2. PC için bir TV uydu yayın alıcısı kartı özellikleri?!
    CaBuKoL tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.01.2006, 15:15
  3. Eski model TV kartı ve dijital uydu alıcısı
    sleazy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 16.12.2005, 20:04
  4. Uydu alıcısı hakkında
    tekila tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.04.2005, 19:42

Gönderim İzinleri