Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
36 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Hangi Web Tasarım Kursu ??

Slm arkadaşlar ben web tasarım ve grafik kurslarına gitmeye karar verdim ancak hangisine gitmem gerektiğini bilmiyorum ilk defa gidicem.Bana önerebileceiniz bir Kurs varmı? Benim aklımdan geçen Bilge Adam.

Şimdiden çok teşekkürler.

Kolay gelsin.

2. Varsayılan

Bu kendi karar vereceğin bir şey ancak benim bu konuda sana önerim Flash öğrenmen ve kursuna gitmen.Benim elimde böyle bir imkan olsa ilk yapacağım iş.Geleceğin vizyonu Flash , kolay gelsin

Selamlar..
    Kesinlikle Bilge Adam'ı tavsiye ederim...

Başka deneyimi olan yok mu?

Kolay gelsin.

Ben kendi kendime öğrendim, piyasada satılan kitaplar çok faydalı oluyor. Sana tavsiyem şu sırayı izle,
    HTML
    Photoshop
    Flash
    Bunların kitabını alıp evde kendi kendine öğrenebilirsin. Kurslara çuvalla para dökmene gerek yok. Bu kitapların her biri en fazla 30 TL'dir.

Ben kendi kendime öğrendim, piyasada satılan kitaplar çok faydalı oluyor. Sana tavsiyem şu sırayı izle,
    HTML
    Photoshop
    Flash
    Bunların kitabını alıp evde kendi kendine öğrenebilirsin. Kurslara çuvalla para dökmene gerek yok. Bu kitapların her biri en fazla 30 TL'dir.
    Teşekkür ederim.Ancak benim bu işi pro. olarak hızlı bir biçimde öğrenmem lağzım

Kolay gelsin.

benim de sana tavsiyem evde öğremen konusunda. kurslar dünyanın parasını alıyorlar. eğer paran varsa onu bilemem. bende evde kendim öğrendim. internetten yığınla bilgi bulabilirsin. kitaplar satın alıp çalışabilirsin. arkadaşın dediği gibi html., photoshop , flash sıralamasını yaptın mı gerisi kolaylıkla gelir. sadece sabretmen ve çok çalışman gerekir.

unutma yavaş yavaş acele etmelisin.

ama bilge adam ı bende tavsiye ederim. son derece başarılı.

İlginize çok teşekkürler arkdaşlar büyük bir ihtimalle Bilge Adam a gidicem.

Kolay gelsin.

9. Varsayılan

Peki aynı soruyu bir değişik formatta ben sorayım.

Programcılık öğrenmek içinde kitaplardan öğrenebilirmiyiz (yeni başlayan biri) yoksa kursamı gitsek daha iyi olur. ? önce hangi dili öğenmek lazım ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: TurkAlp
    Selamlar..
    Kesinlikle Bilge Adam'ı tavsiye ederim...

Kesinlikle HAYIR

Bilge Adam kadar kalitesiz Ve beceriksiz bir Kursa sakın gitmeyin üstü körü verilen bilgiler. Antlaşmada olan derslerin sonradan kafalarına göre değiştirmeleri yeteneksiz hocaları verdiği dersler vb.

WG22 Bilge öğrencisi Keşke Gitmez olaydım :idea:

Ordan Çıkan Benim karşım ben web&grafiği öğrendim diye çıkmasın Tanıma Bu piyasanı geneli için böyle :!:

Tavsiye Netron
    www.Netron.com.tr

Benzer Başlıklar

1. hackerlık kursu açılmış
    astronaut tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 28.10.2010, 21:33
  2. Ege Üniv. Cisco Kursu
    msce tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 15.09.2010, 16:34

Gönderim İzinleri