Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
47 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

3 ay önce inf marka 512mb oled ekranlı mp3 player aldım. Gerçekten sesi falan gayet iyi ,cidden işinizi görür ...
    fiyat/performansı gayet iyi ...(180 ytl)
    2 yıl garantili. her ne kadar çin malı olsada turkiyeye infronic getriyor garantiyide infronic veriyor gerçekten güvenilir ..sitesinden garanti takibi falan yapılıyor..
    birde oled ekran olmayanı var , o daha ucuz(fiyatını hatırlamıyorum)

Alıntı Orijinalini Gönderen: ilkercom
    sakın ipod alma rezil bir sesi var bulabilirsen sony al deneme imkanın varsa dene
    bu ipod bukadar nasıl sattı anlamıyorum yaa en adi walkmandan bile kötü sesi var birde diyorlar sony i mp3 pazarından sildi yuhh yane bukadar kalitesiz bir alet bukadar satsın gerçekten hayret
    ses konusunda batağı bir deneyimliyim bir çok alet kullandım içlerinde hep sony philips gibi markalr iyi çıktı
    bence senin denediğin ipod da bir sorun filan vardı.çünkü ipod mükkemmel derecede güzel ses veriyor. bence creative lerden çok daha iyi.

Öncelikle başlıklarımızı gerekli kategorilerde açmaya özen gösterelim.

Başlık taşınmıştır.

Kolay gelsin.

CREATIVE MUVO SPORT C100 256MB MP3 FM PLAYER bugün aldım tavsyeler üzerine.. çok saolun arkadaşlar deli bir sesi var... mağazda bulunan 15 farklı modeli denedik 4 arkadaş.. herkes bu mp3 player a takıldı kaldı.. deli bi sesi var.. gerçekten fiyatına göre süper...

bu mp3 playerin boyunluk askısını mp3 üzerinde takacak yer yok :cry: kol bandı tamamda boyun askısı nerye takacaz bu alette..

Ben de kullanıyorum herkese de tavsiye ederim.
    "Creative"
    Kolay gelsin.

7. Varsayılan

ipod minim var süper bir cihaz üstüne tanımam... 4GB hdd içinde. 18 saat çalıyor... albüme göre çalma, şarkıcıya göre çalma,sıraya göre çalma gibi seçeneklerle dol binlerce fonksiyon içeren içinde hoş oyunlar olan ses kalitesine söyleyecek sözüm yok.... harika bir alettir. ipod miniler şuan www.estore.com.tr adresinde 392YTL'ye satılmaktadır... Alın gerçekten memnun kalacaksınız.. yarın uzun yola çıkıyorum ankra trabzona uğrauacağım 1 hafta forumlara veda ediyorum iyiki ipodum var diyorum yarın için

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Balıkesir/Bandırma

pc-net temmuz sayısını bekleyelim o zaman...

9. Varsayılan

PCNET Haziranda ki ŞİMDİ İPOD ZAMANI başlıklı yazıyı okumanızı rica ediyorum
    Doğru karar sizin.!!

Alıntı Orijinalini Gönderen: krkus
    bu mp3 playerin boyunluk askısını mp3 üzerinde takacak yer yok :cry: kol bandı tamamda boyun askısı nerye takacaz bu alette..
    bilen yok sanırım :cry: pazuya takmak kıl ediyor beni görmemiş gibi.. hadi spor yaparken neysede yolda giderkende pazuda abeste iştigal oluyor be yau..

Benzer Başlıklar

1. mp3 player tavsiye
    fatihcebi tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 04.07.2005, 13:09
  2. mp3 player tavsiye
    fatihcebi tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 16.06.2005, 20:24
  3. DVD player tavsiye
    krkus tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 2