Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
60 sonuçtan 51 - 60 arası sonuçlar

osmangazi yi hiç düşünmüyorum ben
    anadolu geçiyordu da osmangazi o kadar değil.
    bildiğm kadarıyla büyümeye çalışan bir üniv
    "potansiyel war mı?" dersen eğer "dur bi düşün" derim
    ordan mezunlar genelde şehirdeki fabrikalarda mühendis olarak çalışıyor

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İmkansız diye bir şey yoktur

ne yaziim,ona da karar veremedim.gecen girdiğimde daha kolay karar vermiştim(bi tek kırıkkaleye yetiodu).
    o zaman ne yapalım dersin.
    (tekrar girmek hariç.baksana öys falan ayaklarına hiç gelemem)
    eskshrde öğrenci hayatı nasıl.
    yurt falan sıkıntısı varmı.
    öğrenciler nasıl gurur duyuyomu(ünüversitesinin ismini söylerken)

belki duymuşsundur "öğrenci kenti eskişehir" diye
    harbiden de doğru.
    öğrenci hayatı çok güzel ama şehir bana küçük gelmeye başladı (sen kırıkkaleden gelince o konuda bi sıkıntın olmaz yalnız)
    yurt sıkıntısı olduğunu pek duymadım ben.bisürü yurt var özelinden tut devletine üniv.in kendi yurtlarına kadar.
    sanırım sitede pek bilgi vermemiş yurtlarla ilgili.
    anadolu'ya gidenler gayet gururlu
    osmangazi'ye gidenler kendi çapında gururlu desem anlarsın sanırım
    anadolu ama türkiye çapında bi üniv.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer

sen neye karar verdin.
    gel paşa paşa mekatronik okuyalım.
    bu ara cok hoş bir müzik buldum(biraz anti türkçülük var adamlarda(çünkü ermeniler)ama cok hos sarkı tavsiye ederim.site acılınca sarkı kendisi calmaya baslıyo.
    http://www.systemofadown.com/)

o grubu duymuştum ama ne olduğuna hiç bakmadım.gerçekten müzik güzel olmuş.

sonuçlar belli olsun dersane deki rehberlikçilerle saatlerce kafa kafaya verccem
    (niye ben düşüneyim onlar düşünsün)
    şaka bi yana gerçekten de bilgileri daha fazla olandan yardım almak gerekir.beklicem ben

Katılım Tarihi
    2005
    Yer

sizin dershane büykmüş(rehberlikçisi falan olduğuna göre)
    bizimkinde hoca bile yok gibi..
    sen hocalrınla konusunca bana bir özel mesaj atarsın.
    bende biraz benim kuzenle konusuyum(el-eloktronik müh.).
    hadi kendine ii bak ankaraya gelirsen beklerim.
    GALİP ÖZDEMİR

o kacıncı sıradan ogrenci aldıgı genelde dei$miyor.ben ona gore yaptım tercihi cuk oturdu diyebilirim tam bekledigim yer geldi.o listeleri dersaneden almı$ım gecen senenin puanlarına gore..

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Usak-Isparta

Arkadaşlar be süleyman demirel üniversitesi 1. sınıf otomotiv öğretmenliği okuyorum.Bugün üniversitede finaller bitti ve memmlekete yolculuk ta akşam üstü var. Ve üniversite güzel bende mekatronik hakkında bir şey söylersem _bilgi_ bu konuda bilgi istedi.benim arkadaşım marmara talaşlı üretim öğretmenliği 2.öğretim okuyor.ve mekatronik onların gözünde ise geleceğin mesleği.Yani elektronik ile mekanik birleşiyor mekatronil oluyor iyice araştırılmalı ve öyle gidilmelidir.ben de süleyman demirel üniversitesi hakkında şunu duydum eğitimi nasıl bilmiyorum ama (uludağı okuyunca tüylerim ürperdi )puanları benzerlerine göre çok az düşük diye duydum otomotiv öğretmenliği 2004 ÖSS sonucuna göre en düşük giren öğrenci 232 puan.Bence illaki süleyman demirelde olmaz ama ne bileyim gaz olur ege üniversitesi tıp fakültesi olur artık size bu konuda başarılar diliyorum.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ..._>>TüRKiYe

Marmara Üniversitesi hakkında genel bilgi istiyorum ben okuyan arkadaşlar varsa neyden şikayetçiler neden memnunlar? Teknik Fakültede.Bölüm olarak bilgisayar ve kontrol öğretmenliğini yazacam. Bi de hazırlık sınıflarını nasıl belirliyorlar bütün bölümler karışık mı oluyor?

arkada$lar $u mekatronik diye millete gaz vermeyelim lütfen 8) bakın ben kocaelide okuyorum ben de dü$ünüyordum yazmayı bana yeterli ogretim elemanı/altyapı/teknik donanım olmadıgından dolayı yazmayı onermediler ben de elo-hab. sectim.Kocaeliden ba$ka yerler icin pek bi$i diyemem ama burda boyle..

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •