Sayfa 1 / 3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan garip bir durum

arkadaslar golddan aldıgım 3 gun oncekı ekran kartımı begenmedım dıyerek iade etmek ıstedım. almak ıstemedıler dıretınce aldılar. bu durumu cok yadırgadım. bır urun 7 ış gunu içende srgusuz sualsız ıade edılebılir. ancak bu kısıler ılk basta karsısındakı ınsaları aptal zannettıklerı ıcın urun ıadesı yapılamaz dıyorlar bıraz dıretınce ok dıyorlar pekı bız tuketıcılerı aptal mı sanıyorlar kurumsal bır ıs yerı bunu yapmamalı kınıyorum.

2. Varsayılan

İyide afedersin ama sende üzerine kıyafetmi alıyorsun, ekran kartı beğenmedim diye iade edilir mi arızalı olmadıktan sonra ? Özellikleri yazar zaten kutusunda, veya seni istediğin şekilde bilgilendirmek zorundalar. Araştırmadan mı aldın ?

Selamlar;

"GAMEHUNTER" kardeş doğru söylemiş..Ayrıca Forum kuralları'na göre Kişi ve kurumları küçük düşürücü davranışlarda bulunamaz ve yazı yazamazsınız..

Kolay Gelsin :arrow:

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    KADER UTANSIN

hadi sen beğenmemişsinde değiştiriyorsun benim pc 3 yıl garantili idi 3 yıl garantisinden faydalanmadım bitmesine 2 ay kala ekran kartım bozuldu aradığım yer beni istanbulun etrafını harddiskle dolaştırdı orasıydı burasıydı diye en sonunda ilk sorduğum yer değiştirdi ama yalanclıkla suçaldılar bağıra çağıra zorla yaptılar
    bu piyasada tek tük düzgün olabilir onlara sözüm yok bana denk gelmedi çoğunluğu .................siz

gamehunter ve _server_ arkadaşlar yanlışınız var ne tür mal alırsanız(galiba dayanıklı tüketim malı ) alın 7 iş günü içinde (mala zarar gelmemesi şartıyla) mazeretsiz iade hakkınız var tüketüici haklarında var bilmenizde de yarar var sizinde başınıza gelebilir

arkadaşlar çoğu kurum aynı şeyi yapıyor. şu sıralar erman toroğlu reklamlara çıkıp insanları bilgilendiriyor. erman toroğlu çıktığında lütfen kanalı kapamadan izleyin!...

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: redbull
    gamehunter ve _server_ arkadaşlar yanlışınız var ne tür mal alırsanız(galiba dayanıklı tüketim malı ) alın 7 iş günü içinde (mala zarar gelmemesi şartıyla) mazeretsiz iade hakkınız var tüketüici haklarında var bilmenizde de yarar var sizinde başınıza gelebilir
    Ben bu kanunu bilmiyorum demedim. Bu kanundan haberim var tabii. Ama arkadaşın bunu beğenmedim geri alın demesi biraz abes. Sen bir donanım alırken en azından dergilerden veya internetten araştırıp, beğenipde alıyorsun değil mi ? hepimiz öyle yapıyoruz çünkü. Mazağaya gittiğimizde gözümüzü kapatıp herhangi bir parça alıp sonra ben bunu beğenmedim istediğim gibi çıkmadı demiyoruz. Bunu demek istedim sadece yoksa geri iade etmek en doğal hakkı tabii...

Arkadaslar ne ılgısı ver kımse kurumları kucuk dusurucu bır sey soylemıyor. benı kurum ılgılendırmez yapılan tavır yanlıs ayrıca ekran kartının ıcerısınden urunu tanıtıcı hıcbır kıtapcık cıkmamaktadır. ben tuketıcı hakları acısından olayı ele aldım

Selamlar;

Alıntı Orijinalini Gönderen: GAMEHUNTER
    Alıntı Orijinalini Gönderen: redbull
    Ben bu kanunu bilmiyorum demedim. Bu kanundan haberim var tabii. Ama arkadaşın bunu beğenmedim geri alın demesi biraz abes. Sen bir donanım alırken en azından dergilerden veya internetten araştırıp, beğenipde alıyorsun değil mi ? hepimiz öyle yapıyoruz çünkü. Mazağaya gittiğimizde gözümüzü kapatıp herhangi bir parça alıp sonra ben bunu beğenmedim istediğim gibi çıkmadı demiyoruz. Bunu demek istedim sadece yoksa geri iade etmek en doğal hakkı tabii...
    Aynen...

Kolay gelsin :arrow:

sanandreas beğenmediğin o ekran kartının marka/modelini söyler misin?

Benzer Başlıklar

1. Bilgisayardan garip garip sesler geliyor
    eljahad tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 08.02.2010, 02:03
  2. msn durum
    BaDiBeRe tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 08.08.2005, 14:44
  3. çok karmaşık bir durum
    damdaki_kedi tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 12