Sayfa 1 / 3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan 6230i'mi Yoksa 6630'mu?

arkadaşlar 6230i ile 6630 arasında kararsız kaldım (daha doğrusu kuzenin kararsız kaldı :lol: ) hangisi alsak iyi etmiş oluruz. özelliklere bakınca ikiside kafa kafaya gidiyor. Sizce Hangisini alsa karlı çıkar??

Selamlar.
    6230i hakkında bilgiye burada,6630 hakkındaki bilgiyi burada görüp değerlendirme yapabilirsiniz..

Kolay gelsin.

3. Varsayılan

ben zaten değerlendirmeyi yaptım. ama kullananlar varsa veya kullanma fırsatı bulanlar varsa görüşlerini almak istedim

Onu kimse değerlendiremezki..Ki zaten aynı telefonu aynı anda kullanıp "bence 6230i 6630 dan daha iyi" diyen kimse bulamazsınız.Yoksa biri "6230i al" der,diğeri "6630 al" der,başlık açtığınıza pişman olur,kararsız kalırsınız.Biz özelliklerini gösteririz.Değerlendirme size kalır..

Kolay gelsin.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Simdi Gurbette =>KıRıKKaLe :)

Bence arkadasa dogru bilgiler verdikten sonra ona faydalı olabiliriz..Sen ne istiyorsun ? Eger 6630 alırsan symbian ı var hersey yuklersin fotosu 6230i la aynı..Ses cıkısı idare eder..Sadece buyuk..6230i alırsan kucuk ama symbianı olmadıgı icin hersey yukleyemezsin..s40 oyunları ile yetinirsin...

valla 6630 da radyo felan yok vede bence çok kaba duruyor. yani biraz büyük bence.
    6230i de ise internetten bir program indirip yükleme şansın yok. ama bunların dışında ikiside güzel alet

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Simdi Gurbette =>KıRıKKaLe :)

Alıntı Orijinalini Gönderen: celalettinaktas
    valla 6630 da radyo felan yok vede bence çok kaba duruyor. yani biraz büyük bence.
    6230i de ise internetten bir program indirip yükleme şansın yok. ama bunların dışında ikiside güzel alet
    İste o yuzden bende arkadasa ne istedigini sordum mesela sen buyuklugu sorun ediyorsun fakat ben bunu etmem symbiansız yapamam bu yuzden arkadas istegini soylemeli....

ops:
    özür dilerim sistem kilitlendi bende heryere tıklayınca böle olmuş

derlerya zevkler ve renkler tartışılmaz diye.

senin amacın eğer genelleme yapmaksa ben tavsiyemi söleyim. ben senin yerinde olsaydım 6630 alırdım şimdi 6630 un özellikerini söleyim dezavantajlarını sölemey,ince ayıp oluyo en iyisi hiç sölemiyeyim1

zevk senin
    :wink:

derlerya zevkler ve renkler tartışılmaz diye.

senin amacın eğer genelleme yapmaksa ben tavsiyemi söleyim. ben senin yerinde olsaydım 6630 alırdım şimdi 6630 un özellikerini söleyim dezavantajlarını sölemey,ince ayıp oluyo en iyisi hiç sölemiyeyim1

zevk senin
    :wink:

Benzer Başlıklar

1. PCI mı yoksa VGA mı
    gkobar tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 05.06.2007, 12:32
  2. Amd 939 mu yoksa 754 mü
    Bill tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.02.2006, 15:25
  3. ps2 mi? yoksa pc mi?