Sayfa 1 / 2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Nokia telefonların sorunları & çözümleri

arkadaşlar nokia cep telefonları ile ilgili sorunlarınızı buraya yazın gerek ben gerek diğer arkadaşlar size yardımcı olurlar.

öncelikle forumda böyle bir başlık açtığınız için teşekkür ederim
    arkadaşlar ben nokia 6230 kullanıyorum telefon kendi kendine ara sıra yeniden başlatıyor. ayrıca bu telefona symbian işletim sistemi yükleyebilirmiyim????

telefonunuza symbian işletim sistemi yükleyemezsiniz. Eğer tekrar başlama hatası varsa teknik servise götürüp versiyon güncellemesi yapabilirsiniz.
    garantili cihazlara versiyon güncelleme için ücret alınmaz garantisiz cihazlar içinse 15-20 ytl arası bir ücret alınıyor

benim eski telefonum olan 6600 da da vardı bu sorun sürekli resetleniyordu ben de o sıralar cabir virüsünü duymuştum o vardır diye teknik servise götürdüm siirlerefendisi'nin dediği gibi versiyon güncellemesi yaptılar ve hafıza kartını değiştirdiler hafıza kartı ile beraber 60 ytl tuttu kart 128 mb lık 40 ytl versiyon güncelleştirmesi de 20 ytl.

kolay gelsin....

Alıntı Orijinalini Gönderen: siirlerefendisi
    telefonunuza symbian işletim sistemi yükleyemezsiniz. Eğer tekrar başlama hatası varsa teknik servise götürüp versiyon güncellemesi yapabilirsiniz.
    garantili cihazlara versiyon güncelleme için ücret alınmaz garantisiz cihazlar içinse 15-20 ytl arası bir ücret alınıyor
    peki .wav uzantılı müzik dosyalarını versiyon güncellemesi yapınca çalar mı???? ya da symbian işletim sistemini(bi kaç değişiklik yaparak) bu telefona göre uyarlayabilirmiyiz??? böyle bi şey mümkün olabilirmi??? normal symbian işletim sistemi bu telofana neden yüklenemiyo??? bilen varsa nedenlerini söyleyebilir mi??? bu konu kafamı bi hayli karıştırmıştı. :wink: :wink: :wink:

6630 telim var bir program yükledim sonra mesajların sesi gelmesine rağmen mesajlar görünmüyordu.Programı kaldırdım fakat her telefonu açıp kapattığımda mesajınız var diyor.Gelen kutusu ise boş.Ne yapabilirim?

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Deniz Harp Okulu

Alıntı Orijinalini Gönderen: djisis
    öncelikle forumda böyle bir başlık açtığınız için teşekkür ederim
    arkadaşlar ben nokia 6230 kullanıyorum telefon kendi kendine ara sıra yeniden başlatıyor. ayrıca bu telefona symbian işletim sistemi yükleyebilirmiyim????
    Bende 6230 alcam bu hafta falan nasıl telefon

6230 i al

peki .wav uzantılı müzik dosyalarını versiyon güncellemesi yapınca çalar mı???? ya da symbian işletim sistemini(bi kaç değişiklik yaparak) bu telefona göre uyarlayabilirmiyiz??? böyle bi şey mümkün olabilirmi??? normal symbian işletim sistemi bu telofana neden yüklenemiyo??? bilen varsa nedenlerini söyleyebilir mi??? bu konu kafamı bi hayli karıştırmıştı. :wink: :wink: :wink:

kimse cevaplayamayacakmı???? bu soruyu????

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İnTel Core2 6400// 7600 Gt//250Gb SATA2 //Asus P5B DLX //1024MB Twinmos 667 Mhz/Go Global 19 Wd/....

Nokianın Ne Derdi Nede Modeli Bitmez Adam bi kızılötesi koyuyor Aynı telefona Yeni telefon YAptım Diye Piyasaya Sürüyor

Siemens Zamanı :lol: :lol:

Benzer Başlıklar

1. NFS : Carbon Sorunları ve Cözümleri
    Hamuul tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 514
    Son Mesaj: 15.01.2015, 22:37
  2. NFS:MW sorunları & çözümleri
    bugman tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 812
    Son Mesaj: 08.07.2010, 17:40
  3. pc sorunları ve çözümleri
    turk_empire tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 25.05.2010, 14:27
  4. ADSL Sorunları&Çözümleri!!!
    Nemesis_54 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.08.2006, 12:35
  5. P2P yazılımları sorunları ve çözümleri..
    BoSS tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 31.08.2005, 03:35

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •