Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 - 17 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: DieSeL_
    Nokianın Ne Derdi Nede Modeli Bitmez Adam bi kızılötesi koyuyor Aynı telefona Yeni telefon YAptım Diye Piyasaya Sürüyor

Siemens Zamanı :lol: :lol:
    tamamda abi herif taş gibi telefon yapıyo.
    yiğidi yerden yere vur ama hakkınıda yeme

1- versiyon güncellemeyle wav melodi çalamazsın 6230i formatları ogg amr awb mp3 dür
    2- her telefonun yapılırken belli bir standartları vardır bu telefonun standartları s40 dır yani flash bir bellek vardır java bir telefon yönetimi vardır bunu değiştirmek için cihazı tamamiyle değiştirmek gerekiyor yine aynı şekilde symbian olan bir cihaz da s40 olamaz

Alıntı Orijinalini Gönderen: siirlerefendisi
    1- versiyon güncellemeyle wav melodi çalamazsın 6230i formatları ogg amr awb mp3 dür
    2- her telefonun yapılırken belli bir standartları vardır bu telefonun standartları s40 dır yani flash bir bellek vardır java bir telefon yönetimi vardır bunu değiştirmek için cihazı tamamiyle değiştirmek gerekiyor yine aynı şekilde symbian olan bir cihaz da s40 olamaz
    yani bu iş yattı üzüldüm şimdi :cry: :cry: neyse yinede teşekkürler

arkadaşlar benim bi tanıdığın iş yerinden çok sevdiğim birisi var telefonu 6600 sürekli gprs uyarısı veriyor gprs kapalı olduğu halde gprs kullanımı kalan kontörünüz falan filandır diyo bunu nasıl giderebilir.

5. Varsayılan

abi ben 6230 a program yükledim çalışmıyor bide bazı polifonik melodiler çalışmıyor. çalışmayan melodileri 7200 a kızıl ötesiyle attım sorunsuz biçimde çalışıyor... :?:

Alıntı Orijinalini Gönderen: acemi_master
    abi ben 6230 a program yükledim çalışmıyor bide bazı polifonik melodiler çalışmıyor. çalışmayan melodileri 7200 a kızıl ötesiyle attım sorunsuz biçimde çalışıyor... :?:
    6230'a program yükleyemezsin.
    Bu arada yüklediğin melodilerin formatları nelerdir.?

...

Varsayılan 6230i için

6230i cep telefonuma avea hat takıp laptop ile senkronize ettim ama internete girmiyor yardım edin arkadaşlar

Benzer Başlıklar

1. NFS : Carbon Sorunları ve Cözümleri
    Hamuul tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 514
    Son Mesaj: 15.01.2015, 22:37
  2. NFS:MW sorunları & çözümleri
    bugman tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 812
    Son Mesaj: 08.07.2010, 17:40
  3. pc sorunları ve çözümleri
    turk_empire tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 25.05.2010, 14:27
  4. ADSL Sorunları&Çözümleri!!!
    Nemesis_54 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.08.2006, 12:35
  5. P2P yazılımları sorunları ve çözümleri..
    BoSS tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 31.08.2005, 03:35

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •