Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Varsayılan .......slm beyler....

:twisted: namcon ammada karışıyon ya bişeye :!: güzell bir bilgi bence de kolay gelsin .......

Tam olarak anlamadım biraz daha açık şekilde anlatır mısın dedim çünkü güzl bir bilgi öğrnmek isterim
    Şu demek oluyor: Forum kurallarından biri ihlal edildi çünkü bu başlık daha önce de vardı. Ben de hatırlıyorum hatta link:
    http://www.pcnet.com.tr/modules.php?...=mouse&start=0

Alıntı Orijinalini Gönderen: ilkercom
    Bende asus k8n var ve biosda ister mouse ister klavye ister ikisi birden açıyor üstelik tek dokanma ile
    Bende de k8n var ama göremedim.Nerede bu klavye ile mause ile açma?

Varsayılan Re: mouse ile bilgisayar açma

Alıntı Orijinalini Gönderen: mahomehmet
    arkadaslar cogumuz
    bilgisayarı Power düğmesinden açıyoz ama bilgisayar sağ tık ile veya klavyeden girilen 5 karakterli şifre ilede açıla bilio nası mı?
    Önce bios lara girios oradan 'INTEGRATED PERIPHERALS' bölümüne girin ve 'Power On Function' ayarını bulun. Burada genel olarak 'Button Only' seçeneği seçilidir. Bu kısmı 'Mouse Right' yapmanız halinde artık bilgisayarınız Mouse sağ tıklamasıyla açılacaktır.Bir diğer alternatif ise bu bölümü 'Password' olarak ayarlarsanız 'KB Power On Password" kısmında belirttiğiniz herhangi beş karakterlik bir parola ile makinenizi açabilirsiniz.

Ama siz ne gerek war diosanız siz bilirsiniz ... :idea:
    benim bilgisayarda power on function diye birşey yok.birde bunları aktif edince artık düğmeden açılmıyor mu bilgisayar.

inanrmısınız bu klavyeden ilk açılışta pc yi açma işi tamamen geyik.P5B asus board var benim sistemde ve bu özelliği desteklediği sölenen her türlü ayarda var bios ta.hatta
    board ın kitapçığındanda ilgili jumper ayarını bile bulup yaptım(sadece bios ta bittinimi sanıyodunuz işin).nese kısaca klavye ile yaptığım hiçbir kombinasyon işe yaramadı ve okadar uğraşımda boşuna gitti.sizde boşuna uğraşmayın bence...
    nie bu kadar uğraştın derseniz, bi çocuğum var ikide bir power düğmesine basan ,kapanma ayarı yapılıyoda bide açılma ayarını öğreneyim dedim ...

kapalı bir bilgisayarın klavyesi normalde işlev görmüyor?
    bu durumda klavyeden yada fareden tıklama yada tuşlama ile () bilgisayarı açmak nasıl mümkün olabilir ki ?

hemen deniycem.

Alıntı Orijinalini Gönderen: djisis Mesajı Görüntüle
    güzel birşey bilmeyenlerimiz ve kasasının aşağıda olanlar için. sürekli eğilip kalkmaktan sırtı ağrır insanın
    zuahahha

arkadşım öle bir şey göremedm biosta yapan var mı ya da resmini çekebilen???

secretking Misafir

arkadaşlar bu bios dediğiniz şey nerede nasıl ayar edilir lütfen biraz yardım

Çok süper paylaşımm ama onu yaptıktan sonra kasadaki düğmeden açılıyorsa kalsın şifre ile açılıyorsa iyi uauhauha tesekkürler
    MuLTi_mC^^

Benzer Başlıklar

1. Otomatik bilgisayar açma
    onecaner tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 23.06.2016, 11:44
  2. Zaman ayarlı bilgisayar açma?
    greencher tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.06.2016, 11:35
  3. mouse kullanmadan bilgisayar kullanımı olur mu
    toprak60 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda