Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 - 16 arası sonuçlar

Arkadaşlar telefonlara bu kadar para vermeyin.Konuşup mesaj atılabiliyorsa yeter.Hem telefonunuz ucuz olursa dilediğiniz gibi hor kullanıp duvarlara atabilirsiniz.Kaybolmuş çalınmış hiç dert etmezsiniz..

Alıntı Orijinalini Gönderen: yavrupenguen
    Arkadaşlar telefonlara bu kadar para vermeyin.Konuşup mesaj atılabiliyorsa yeter.Hem telefonunuz ucuz olursa dilediğiniz gibi hor kullanıp duvarlara atabilirsiniz.Kaybolmuş çalınmış hiç dert etmezsiniz..
    senin dediğinde doğru yok ben resim çekmem mp3 radyo dinlemen vs. diyosan tele fazla para vermenin bi mantığı yok küçük bi telefon alırsın olur t600 gibi 62 gr.

arkadaşım bence k700i al. 6600dan çok daha kaliteli bence. teknosa fiyatı 560 civarında ama herangi bir kvk fiyatına sorduğun zaman 460 480 arası değişiyor.

Ağırlık 93 gr.
    Ebat 99 x 46,5 x 19,5 mm.
    Bekleme Süresi 300 saate kadar
    Konuşma Süresi 8 saate kadar
    Ekran Tipi 65,536 renkli TFT ekran
    MMS Var
    WAP Var
    GPRS Var
    Bluetooth Var
    Kızılötesi İletişim Var
    Sesle Arama Var
    Ses Kayıt Var
    Titreşim Var
    Hafıza 41 MB dahili bellek
    Garanti Süresi Sitemizde satılan telefonlar Genpa, K.V.K, Mobiltel ve Netcell ortak garantisinde 2 yıl garantili olarak tedarik edilmektedir.
    Bascuda Kontrol Etiketi yırtılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.
    Pil Tipi 670 Li-Ion
    Frekans 900-1800-1900 Tri Band
    Özellikler 65.536 renk geniş TFT ekran,Dahili FM Radyo,Uzun SMS (Metin Mesajı),Resim efektleri,Vizörlü ekran,176x220 piksel ekran,Resim galerisi,E-mail,Resimli Telefon Rehberi,EMS (Resimli Melodili Mesaj),QuickShare, Dahili VGA, 4x zum,kamera ışığı,Resimli duvar kağıtları,Ekran koruyucu,Tema ekranı,Ses kaydedici (Ortam sesleri),Video çekme, video oynatma, video streaming,MMS (Multimedya Mesajlaşma Sistemi),MMS kalıpları, 40 ton polifonik ses, Java, Melodi besteleyici/MIDI (Müzik DJ) ,MPEG4 Görüntüleme,Online İçerik,Java ve Mophun indirilebilir oyunlar,Yüklü Oyunlar,MP3 Çalma, RS232 kablo desteği Sync ML,GPRS,Yüksek Hızda Data,Infrared bağlantı noktası,Senkronizasyon Apple®,PC Senkronizasyonu
    Kutudan Çıkan Aksesuarlar:Kullanma Kılavuzu,Şarj Cihazı,Pil,Stereo Kulaklık,CD

burda fiyatı 495 milyon.

kolay gelsin.

k700i spotu 360 ytl civarı :idea:

spota hiç güvenmem tavsiyede etmem camında çatlak olan bi telefonu adam bana 0 diye satmaya çalıştı bunun dışında bir çok dümen çevirilebiliyo spot işinde. garantiliden şaşmayın derim. (garantisi biziz abi olmasın yani )

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    istanbul/Bartın

Varsayılan merhaba

bende 7610 ve 6260 arsında karasız kaldım sizce hangisi?

Benzer Başlıklar

1. Parça uyumu bilgilerinizi bekliyorum
    recepok179 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.12.2006, 22:50
  2. cep telefonu alıcam yorumlarınızı bekliyorum
    _DaY_WaLkeR_ tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 28.09.2006, 11:38
  3. Ekran kartı alıcam önerilerinizi bekliyorum
    wonderboy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 24.06.2006, 09:30
  4. ekran kartı alıcam:yorumlarınızı bekliyorum
    buldoq tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 20.10.2005, 09:36
  5. Bilgisayar konusundaki bilgilerinizi artırın!!!
    GunaySOFT tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 06.10.2005, 14:13

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •