Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Çok teşekkür ederim ama olmuyor tüm bağlantı türlerini ve noktalarını denedim ama failed diyor.Nokia pcsuite ile de bağlayamıyorum.Windows da tanımıyor acaba driverlarını bulsam olur mu ve nerden bulabilirim?

http://www.nokia.com.tr/id64919.html burdan nokia pc suite indir ondan sonra windows falan hepsi tanıyacaktır

Saol da 6630u tanıyor zaten 3100ı tanımıyor.Eski telefonlar için eski versiyon gerekiyormuş sanırım

Bak ben 3100 kullanıyorum ve PC Suite yazılımı 3100 tanıyor bu verdiğim linkden indir pcsuite yi zaten o bütün cep telefonlarını tanır sen indir sorunun çözülür

Nokia PcSuite 6 kullanıyorum zaten ama tanımıyor DKU-5 driverları ile ilgili bir problem olmasın?

Kablo sürücünü ve telefon sürücülerini yükle tabii. Özellikle windows'un usb kablonun tanıyıp tanımadığına bak. Aygıt yöneticisinde "Başlantı Noktaları (COM ve LPT)" başlığının altında cablonu görüyor olman lazım.

DKU-5 tipindeki kablonun sürücüsü :
    http://www.nokia.com.tr/id5447.html

Nokia 3100 için PC suite yazılımı :
    http://www.nokia.com.tr/id72026.html (flash'ın yüklenmesini bekle)

Bu arada usb kablon orjinal olmadığı sürece bağlanmanın zor olacağını da unutma !
    Senin 3100 sadece orjinal DKU-5 model kablo ile uyumlu çünkü...

6630 dan çıkan kabloyu kullanıyorum olmaz mı?Eğer olmazsa fiyatları ne kadar?

Kablonun üzerinde modeli falan yazar. Eğer DKU-5 ise kullanabilirsin. Bu arada sen yukarıdaki linkten kablo sürücüsünü bilgisayarına yükle bi. Zaten kabloyu taktığında windows tanırsa bilki orjinaldir.

DKU 2 imiş.Yani bağlayamam değil mi peki DKU 5 kabloları ne kadar?

Nokia Bağlantı Kablosu (USB) DKU-2
    Maalesef nokia'nın web sitesinde 6630 için böyle diyor. Bağlayamazsın yani. 3100 için kablolar ne kadar bilmiyorum. Fakat orjinal kablonun da 20-30 milyondan fazla olacağını tahmin etmiyorum. 5-10 milyona korsan kablo da alabilirsin fakat korsan kablonun da çalışıp çalışmayacağını bilemezsin. Çevrendekilere bi sor bakalım. Korsan kablo alıp da bağlanan varsa sen de al. Ya da cep telefonu satan yere git. İlk önce korsan kablo almak istediği sor ; çalışıp çalışmadığı konusunda da adamdan garanti al.

Bu arada hala 6630 cep telefonu yanındaysa onunla bağlanmayı da dene.

Benzer Başlıklar

1. format nasıl atılır
    _baris_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 23.07.2008, 22:21
  2. nasıl format atılır?
    ONUR92 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 04.11.2006, 01:36
  3. format nasıl atılır??
    mtkocer5 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10