4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Son birkaç gündür sizinde bağlantınız sıkça kopuyormu?Acil!!

Conexant 4 çıkışlı bir modem kullanıyorum komşum ile bağlatıyı paylaşıyoruz ve dinamik ip miz war.
    Arkadaşlar özellikle dün ve bugün bağlantım kopuyor sürekli yani lan bağlantısı war ama wan denilen internet bağlantısı sürekli kopuyor
    modemde güvenlik duvarı war ama hafızasına virüs girmiş olabilirmi yada sorun telekomda mı ?
    Benim bilgisayarda probem olduğunu sanmıyorum çünkü modem tamamen bağımsız çalışıyor pc den bağlantım yok acil yardım şimdiden tşk...
    ve güncelleyebileceğim bir site war mı?

arkadsm onu bılemıcem ama telekom omurgasında son bı kac gundur yabancı cıkıslarda yawaslama ve kopma war...ozellıkle cable ve adsl ıcın gecerlı...msn acılmaması yabancı serverlı sıtelerın acılmaması bunlara ornk gosterebılır...yıne bırı olta atmıstır kablo kopmustur

ya yabancı sitelere girememe olayı genellikle dnsden kaynaklanıyor. fazla kopma yaşamıyorum ama bant genişliğinde aşırı bir düşme var. ama bazı yerlerde kopmada yaşanıyormuş.

ha birde telekomunn sitesinde statik ip dns değişikliği falan yazıyor ben benimki dinamik olduğu için ilgilenmedim ama son 1 kaç gündür özellikle geçtiğimizz PAZARTESİ 10line sürem toplamda 10 dakikadır

Benzer Başlıklar

1. Hotmail'i 20 gündür açamıyorum.lanet olsun
    DEATH-ATTACK tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.08.2006, 19:06
  2. arkadaş 4 gündür nete giremio bi bakarmısınız..
    romeo_008 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 15.08.2006, 10:58
  3. Sizinde internetiniz yavaş mı bugün?
    intricate tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 14.07.2005, 04:01
  4. Son 4-5 gündür makinayı her açtığımda"ciddi bir hata&qu
    badger1 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 29.10.2004, 19:27

Gönderim İzinleri