9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Nokia 6630 yada 7710?

Merhaba arkadaslar,
    Yeni bir cep telefonu almayı düşünüyorum ve kafamda iki tane telefon var..Ama bir türlü karar veremiyorum.Bu yüzden sizinde görüşlerinize ihtiyacım var..Kendi cep telefonum ile beraber yaklasık 750 ytl yi gözden cıkarttım.Benim ihtiyaclarımı karsılayacak iki telefon düşünüyorum biri 6630 diğeride 7710..Görüşlerinizi bekliyorum.Tesekkürler..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

sevgili dostum görüşlerimi istersen eğer. şahsen ben bir cep telefonuna o kadar para vermezdim onun yerine neredeyse bir pc alınabilir. ama sana hak veriyorum herkesin öncelikleri birbirinden çok faklı. örneğin benim cep telefonundan beklediğim tek özellik iletişim kurmamı sağlasın pili de baya gitsin. neredeyse foto makinesi gibi telefonlar var piyasa da. o paraya çok iyi bir fotograf makinesi de alınabilir. ama insanların öncelikleri çok faklı tabi..

( o iki model hakkında da bir bilgim yok üzgünüm :roll: )

fgurhanf, estagfurullah arkadasım her görüşe acıgım tabi..ama derdim cok baska benim, bir fotograf makinasına, bir mp3 çalara, bir kameraya, bir radyoya, bir ngace ve bir telefona ayrı ayrı para vermek benim için çok daha masraflı olur ama bu alacagım 2 telefonda bütün bu özellikleri bir arada toplamış olucam.Bu benim için çok daha büyük bir kolaylık olacak ve cok daha ucuza gelmiş olacak..Buda benim görüşüm tabi.. :wink:

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Nereden olduğumu değil de, nereye gideceğimi biliyorum...

7710u al derim.Ben de alcam 800 YTL ye buldum Eskişehirde

6630 al derim 7710 telefona benzemiyo hertarafı ekran ekranına bi şey olabilir bence[/img][/code]

6. Varsayılan

ikiside birbirine zıt telefon. 6630 çok hızlı bir telefon. 6630 u kendim kullanmadım ama arkadaşın telefonunu baya bi ayrınyılı inceleme fırsatım olmuştu ordan biliyorum. oyun ptogram vs yükleyeceksen 6630 iyi. 7710 a yavaş diyolar bütün forumlarda. yinede kendin bilirsin.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

2'si arasında kaldıysanız tavsiyem 6630.. 7710, 6630'a göre daha yavaş ve şekil olarak daha kötü..6630 daha iyi diyebilirm..

Fiyatı fazla gelmiycekse 6680'a da göz atabilirsiniz.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Nereden olduğumu değil de, nereye gideceğimi biliyorum...

7710nun neresi kötü ya

150MHZ işlemci
    640x320 Çözünürlük(şu an bu çözünürlüğe çıkan başka makine yok)
    Symbian OS 7(UI S90)
    Radyo ve Visiual Radyo
    Resim ve Müzik düzenleme...

http://my-symbian.com/s90/techdata_7710.php
    http://my-symbian.com/s90/7710_review.php

sitelerinde ayrıntılı bilgiler ve telefon karşılaştırma var.

arkadaslar önerileriniz ve ilginiz icin cok tesekkürederim fakat basligi actigim tarihe bakacak olursanız aradan yaklasık 3 ay gectigini sizde farkedersiniz yanlis anlamayın yani demek istedigim ben telefonumu epey zaman önce aldım ve 6630 da karar kıldım...Ve bu kıyaslamayaı yapacak ardaslarada 6630 u tavsiye ederim muhtesem bir telefon tek eksiği radyosunun olmaması oda kulaklıklı radyo ile giderilebilir...tekrar tesekkürler... :wink:

Benzer Başlıklar

1. Nokia 7710 Symbian işlertim sistemi
    Pteranodon tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 12.02.2010, 03:47
  2. Nokia 7710 Symbian işlertim sistemi
    Pteranodon tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 05.02.2008, 23:06
  3. Nokia 7710 hakkında kararsız kalan arkadaşlar buraya...
    ahmetfx tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 30.09.2006, 15:42
  4. Nokia 7710 ile ilgilenenler buraya
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 02.08.2006, 16:28
  5. Yeni Nokia 7710 Temaları...
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 08.04.2006, 21:21

Gönderim İzinleri