7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan telefon zararları

mrb arkadaşlar bugünde Türkiye'de yaygınlaşan telefonun hiç zararlarını da düşündünüzmü beyine verdiği büyük radyasyon vucuda nasıl bir etkide zarar verir ben bunun için cep telefonunu tercih etmiyorum

kolay gelsin...

Bende genelde cep telefonu kullanmamakla birlikte butür durumları kimsenin düşüneceğini ya da bilsede kullanımdan vazgeçeceğini sanmıyorum.Çünkü yaşamın bir parçası haline geldi.Olmazsa olmazlardan birtanesi diyebilirim.

ya biz insanız hernekadarda telefonun zararını bilsekte telefondan kim ölmüş diyip vaz geçemiyoruz

Telefonun her şeyi zarar zaten insan eynine yaptıkları fatura fiyetlerı telefon fiyatları aslında herşey zarar

arkadaşlar her zaman derim "türk'e bişey olmaz" :lol: bu telefon sigara gibidir arkadaşlar bırakılamaz gibi bişey yani. ayrıca büyük radyasyon yayanlar eski antenli telefonlardı. antensiz telefonlarda bu büyük ölçüde azaltıldı. ayrıca 55 yaşlarından sonra kalpte sorun yapabilir. biz daha genciz bi şey olmaz...

6. Varsayılan

Binaların üzerine konan baz istasyonlarına karşı "göz zevkimi bozuyo, piskolojikman rahatsız oluyorum" diye dava açma hakkımız varmış diye biliyorum.

New_and_Old Misafir

Varsayılan Re: telefon zararları

Alıntı Orijinalini Gönderen: x_chaild
    mrb arkadaşlar bugünde Türkiye'de yaygınlaşan telefonun hiç zararlarını da düşündünüzmü beyine verdiği büyük radyasyon vucuda nasıl bir etkide zarar verir ben bunun için cep telefonunu tercih etmiyorum

kolay gelsin...
    Ya sen beynı bosvewr fatura odemekten camın cıkıyor beynı kım ne yapsın!

Benzer Başlıklar

1. bluetooth kulaklıkların sağlığa zararları
    mmdemir tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 13.08.2008, 14:03
  2. İnternetin yararları ve zararları
    Mcnet tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 19.11.2007, 17:55
  3. Deep Freez-Yararları ve zararları
    _skyline_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6