Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

cidden bu site değil ki! Bir HTML dosyası içine gömülmüş Flash Animasyonu!

Güray bence sitenin tasarımını baştan yenilemelisin! Çünkü bu tasarımla kusursuzluğa erişemezsin! Daha karizmatik renkler (beyaz, gri gibi), daha güzel ve küçük fontlar, daha dinamik menüler(!) ve sayfaya iyi bir title gerekiyor! Eğer başka bişeyler aklıma gelirse yazarım!

Kolay gelsin!

3. Varsayılan

Başlangıç için hevesli olman ve çalışmak isemen bence çok güzel. Flash ile çok güzel görsele sahip siteler oluşturabilirsin. Ancak site yarattığında içeriğini de birazcık belirgin hale getir kafanda derim.

Gerisi senin deniceğin ve sana kolay gelicek yöntemle olur. İster html ister asp istersen php kullan. Bence hepsinden bi parça dene. Şahsen ben php kullanıyorum ve bana daha kolay ve kullanışlı geliyor.

Alan adı almak istiyorsan örneğin: www.karegen.com , www.turkticaret.net gibi adreslerden kendine adres alabilirsin. Yaklaşık olarak yıllık 15 ytl civarlarındadır.

arkadaşım daha bitmedi demiştim vede butonları değiştirdim arka renkle uyumlu bir renk yaptım
    arkadaşlar birde sitemin isminin www.geocities.com/guray_karadeniz olmasını değilde www.guray_karadeniz. şeklinde olmasını istiyorum nerden alabilirim yardım edermisiniz
    bu sorunuma yardım ederseniz çok sevinirim

ben flash'ı öğrenmek istiyorum ve bu siteyi sadece flash ile yapmak istiyorum eğer gerçekten bana yardım etmek isterseniz lütfen aşağıdaki sorunumu cevaplayın

arkadaşlar söylediğiniz gibi butonları ve yazı tiplerini değiştirdim ama ben bir butona tıklayınca altından linkler çıksın istiyorum önce stop veriyorum daha sonra gotoandplay"frame" numarasını linkler görünüyor fakat çalışmıyor ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim!!!!

Macromedia Flash ile ilgili bir kitap almanı öneririm.
    http://www.ideefixe.com
    veya seçkin bir kitabevine bakabilirsin.

teşekkür ederim bu sorunumu bilen yok demekki!!!

Alıntı Orijinalini Gönderen: guray_karadeniz
    arkadaşım daha bitmedi demiştim vede butonları değiştirdim arka renkle uyumlu bir renk yaptım
    Hiçbişey değişmemiş ki! Herşey aynı...

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    New Jersey

Alıntı Orijinalini Gönderen: guray_karadeniz
    arkadaşlar birde sitemin isminin www.geocities.com/guray_karadeniz olmasını değilde www.guray_karadeniz. şeklinde olmasını istiyorum nerden alabilirim yardım edermisiniz
    Sanırım domain almak istiyorsunuz, bunu dediğiniz şekilde değilde www.----.com , www.----.org , www.----.net v.b. şekiller de alabilirsiniz. Ancak bu ücretlidir. Belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Yazdığınız mesajlardan daha bu tür konularda yeni olduğunuz anlaşılıyor. Bence şu aşamada bir domain almayın. Daha ileriki seviyelerde alın. Böylelikle sizin için daha iyi olur.

Kolay Gelsin.

10. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: SeaGarden81
    Alan adı almak istiyorsan örneğin: www.karegen.com , www.turkticaret.net gibi adreslerden kendine adres alabilirsin. Yaklaşık olarak yıllık 15 ytl civarlarındadır.

Benzer Başlıklar

1. wep siteme müzik
    memogoze tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.07.2006, 14:40
  2. Siteme Oyun
    DreaMM tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 11.07.2006, 18:39
  3. Siteme MP3
    Bjk55 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 6