Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
78 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

O Kadar Pahalı Telefonu Ne Yapacaksınızki Telefon ne için Konuşmak için mesaj çekmek için Bence Sade bi şey almalısın Ufak Ama Kullanışlı Samsung D500 Öneririm

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Gazi Mağusa/KKTC

Varsayılan 6680

6680 den 1 hafta once vazgectim ama tam vazgectigim solenemez ama kamerasi biraz dusuk kaliyor ve ben alacagim telefonu sadece mesaj cekmek ve ya konusmak icin almayacagim daha cok video ve fotograf cekmek icin alacagim.

O Zaman Sana Daha Maliyetsiz olan Video Kamera Önerebilirim Hem Daha Kaliteli Çeker Hemde Dosyaları MMC Kartla Telefonunda Arkadaşlarına da Gösterebilirsin Resimleri videoları :wink: ama Yindede Haklısın Kameryı Hep Yanında Taşımayacaksın ya

6680 gayet güzel telefon, fiyatı 1.170 ytl bence bi düşün.
    Seçkin ben senin dediğin o telefonu alacağıma LG den bir telefon alırım.Hepinizde bir Nokia sevdası.Bir LG görseniz fikirleriniz değişir.Ben hayatımda ekran çözünürlüğü bu kadar güzel bir telefon görmedim.2 sene önceki modelinde bile ekran süper.Nokia da o zamanlara renkli ekran bir 7650 vardı yanılmıyorsam oda zaten berbattı..

Kolay gelsin.

w800i 990ytl
    k750i 870 ytl
    parama yetmez dersen nokia 6230i(ulen ben nasıl nokia tavsiye ettim bu ben miyim????!!! )

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Gazi Mağusa/KKTC

Alıntı Orijinalini Gönderen: redbull
    w800i 990ytl
    k750i 870 ytl
    parama yetmez dersen nokia 6230i(ulen ben nasıl nokia tavsiye ettim bu ben miyim????!!! )

6230i de guzel bi telefon ama ekrani benim dusundugum gibi diil ben onunicin tum kucuk ekranli telefonlari sildim.listemde sadece sunlar var W800i 6680 N90 ve N91. Bir de LG telefonlara bakicam simdi.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Simdi Gurbette =>KıRıKKaLe :)

Arkadasım W800i ya da N90 al..
    W800i de cok kaliteli ses ve foto var..

Ama symbian yok..

Abi bu telefon markaları geyiğe dönüşmeye başlamış.Telefonmu istiyorsun abi. O zaman paran yetiyorsa N90 al.Ben Stajımı Turkcell'de yaptım. Deneme telefonu olarak geldi. Çok kullanışlı bi telefon. Ha eğer param yetmez dersen 6681,6680,6630 eğer getirtebilirsen 6270,6280 ( bunlar da deneme telefonuydu).

9. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: MrHaMMeR
    6680 gayet güzel telefon, fiyatı 1.170 ytl bence bi düşün.
    Seçkin ben senin dediğin o telefonu alacağıma LG den bir telefon alırım.Hepinizde bir Nokia sevdası.Bir LG görseniz fikirleriniz değişir.Ben hayatımda ekran çözünürlüğü bu kadar güzel bir telefon görmedim.2 sene önceki modelinde bile ekran süper.Nokia da o zamanlara renkli ekran bir 7650 vardı yanılmıyorsam oda zaten berbattı..

Kolay gelsin.
    arkadaşım sen LG kullandınmı?

Lg telefon üretici değildi. Ve bence hala değil. Adamların teknolojik gelişmelerine söyliyecek bişey yok. İlk Lcd ekranlı buzdolabını bunlar çıkardı. Ve monitörlerini kaliteli buluyorum. Ama şimdi uzun süreli kullanmak için alıncaksa menüsü kolay,alışageldik bir telefon seçilmeli.Herkeste bir nokia sevdası var çünkü adamlar işlerini iyi biliyor.Başka hangi telefonda var bu kadar rahat menü stili?? Bence başka hiçbir telde yok...

Benzer Başlıklar

1. 4x4 bir telefon?
    benfnac tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 09.09.2006, 21:46
  2. telefon
    gladiator tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 09.07.2006, 16:31
  3. ıp telefon
    ReDHoTBoY tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8