7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan win.98 e usb bellek takmak

slm arkadaşlar win 98 e usb bellek takacam internetden sürücüsünü indirdim fakat uygulamaya koyamadım sırasıyla neler yapmam lazım yardımcı olurmusunuz takdığımda yeni donanım bulundu demiyor onuda hatırlatayım

Eğer belleği taktıysan çıkar. Daha sonra belleği sürücüsünü kur. Kurulumdan sonra belleği taktığında otomatik tanıması lazım.

olmadı arkadaşım

selamlar...
    usb'yi taktığında.. yeni donanım bulundu demiyomu??
    demiyosa Windows+Break oradan da Aygıt Yöneticisi'ne bir bak... orada soru işareti ile gösteriyorsa kaldır.. tekrar tak usb'yi.. bu sefer demeli diye düşünüyorum... o zaman sürücünün yolunu gösterir kurarsın..

Windows 98 USB bellekleri desteklemez. En azından Windows 98 SE kullanmanız gerekiyor.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Simdi Gurbette =>KıRıKKaLe :)

Pc in muhtemelen 98 SE dir senin bence sunları yap..Once BILGISAYARIM ın uzerini sag tıkla ordan ozellikler ordan aygıt ozellikleri zaten onune liste gelcek orada..O listede soru isaretli olan bisey varsa onu kaldır..
    Daha sonra denetim masasından yeni donanım ekleye gir ordan listede sana uygun bisey varsa onu sec eger yoksa aygıtımı kendim secip yuklerim gibisinden bi secenek vardır..Onu sec ondan sonrasını da zaten yaparsın...

Kolay gelsin..

Ben 98 (birinci sürüm) ile usb bellek mp3 veya foto.mak. kullanıyorum, USB yolunun sürücüsünü yükleyince herşeyi görür, uygun sürücüyü bulmakta iş.

146dan bağlandığım için Rapidshare'a atamıycam, kusura bakma dostum :?

Benzer Başlıklar

1. anakart takmak
    selver tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 16.02.2007, 18:54
  2. cpu takmak
    selver tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.02.2006, 18:19
  3. harddisk takmak
    OSMAN_BEDIR87 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6