7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Şarkı listesi düzenleme??

Arkadaşlar bilgisayarımdaki bir albümü telefona attığım zaman tel parça isimlerine göre sırlama yapıyor ki bilgisayarda bu parçalar numaralandırılmış olmasına rağmen.örneğin bilgisayarda "02 - People=Shit" ve "03 - Duality" yazıyor bunları cebe attığımda duality baş harften dolayı ilk parça oluyor.Ne yapabilirim??

benim bildiğim winamp play list'te sıralanıyor 02-03-04 diye.. dosya isminin başına numara eklersen yalnız "01-02-03.." diye.. istediğin olacaktır diye düşünüyorum.. kolay gelsin...

Denedim ama olmadı tag(mıydı neydi) bilgileriyle ilgili olabilirmi

dosyanın ismini değiştir.. mp3 info you değil.. dosyanın hangi dizin içerisinde olduğunu bulduktan sonra, sağ tıkla özniteklerinde Salt Okunur önünde Tik varsa kaldır... sonra dosyanın üzerinde tıklayıp ismini değiştir.. sadece başına iki haneli yada üç haneli numara yaz.. 01 yada 001... kolay gelsin.

Ya onu yaptım ama olmadı

ya pardon ama.. nasıl olmaz.. bendeki telefon dosya ismine göre sıralıyor programda ,,, kendim yaptığım içinde aynen örnek olarak verdim.. peki hatayı söylermisin.. ona göre yardımcı olmaya çalışalım... kolay gelsin.

Ya sanırım dediğim olay tagmıdır nedir ona bakıyo ama çözdüm olayı cepten düzenleyebiliyorum listeyi

Benzer Başlıklar

1. dev şarkı listesi
    LordofWar tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 19.01.2007, 21:31
  2. gif düzenleme
    haramiturk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.01.2006, 20:49
  3. ASP düzenleme
    kaan_tok tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 4