Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
60 sonuçtan 51 - 60 arası sonuçlar

sayın site yöneticisi siz yasakladınız ama mp3 ün deneme versionu olarak download edilip 7 gün sonra silinirse bişey olmaz diye duymuştum o şekilde olmaz mı??*

2. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: tamerttt
    sayın site yöneticisi siz yasakladınız ama mp3 ün deneme versionu olarak download edilip 7 gün sonra silinirse bişey olmaz diye duymuştum o şekilde olmaz mı??*

Normalde Mp3 Ler 24 Saat İcinde Bilgisayardan Silinmelidir. Ama Silen Kac Kişi Var Orası Muamma Bu Yüzdende Bu Baslık Baya Bir Onceden 2005 Yılında Kapatıllmıstır

KOLAY GELSİN :x

Öyle bir şey yok. Bunlar yasa dışı MP3 dağıtan sitelerin uydurmalarıdır.
    Korsan bir MP3'ü indirdiğiniz anda yasaları çiğnemiş ve suç işlemiş oluyorsunuz.

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: MaXCoDeR
    Öyle bir şey yok. Bunlar yasa dışı MP3 dağıtan sitelerin uydurmalarıdır.
    Korsan bir MP3'ü indirdiğiniz anda yasaları çiğnemiş ve suç işlemiş oluyorsunuz.
    Öğrenmiş Olduk Demek Tamamen Düzmece Bizi Suca Yonetltmek İçin

KOLAY GELSİN

ben diyorum ki; mp3 linki bir yana da arkadaşlar cd almaya kalktığımızda bende dahil olmak üzere tabiki korsan cd alıyoruz.çünkü hem birden çok albümün bulunması nedeniyle hemde daha uygun olduğu için.bana kalırsa albüm fiyatları ne kadar düşerse düşsün herkes korsana devam eder.isterse albüm fiyatları 2 ytl ye düşsün yine korsan mp3 cdsi alınır.yukarıda dediğim gibi daha fazla albüm olduğu için.bununla ne kadar savaşırlarsa savaşsınlar çözüm bulunamaz.bizim burada bi çok korsan satan yerler var.heleki istanbul/pendik'teki pasajların hepsinde korsan cd satan dükkanlar var.hemde önlerinde bi ton korsan cd afişler falan bunlara çözüm bulunamadı internete nsl çözüm bulunabilir.bizim ülkemiz paraya gebe olduğu sürece,yardıma gebe olduğu sürece korsan cdye devam diyecek.buna bir çare yol,getirilmesi biraz zor diyorum.isterse cezalar %100 artsın yine yinede bi çözüm bulunacığını sanmam. :roll:

KOLAY GELSİN

7. Varsayılan

eet güzel pc net eferin sana

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

bencede yerinde bir karar olmuş.
    kazaa,limewire,imesh,emule,ares. v.s programlarda arama yapmak daha çabuk sonuca ulaştırır.

Tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan,
    Çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    Özel msj atarken haber verin!

teknoloji ilerledikçe ve bu teknolojiyide kötü emellerimiz için kullandığımız için bir çok sektör bitme noktasına geliyor müzik sektörü bunlardan sadece biri ama elin amerikalısı bulmuş çözümünü yabancı mp3 siteleri iki üç sent'e mp3 satıyor ve bunlardan sanatçılara pay veriyor ama nerde türkiyede bu sistem uygulanacak biz iki üç sent'i bile çok görüyoruz
    http://doxinh.com/danh-muc/thuong-hieu-do-lot/hang-annie/ Ao chip annie Quan chip annie Do lot nu paltal Do nhiet do tam gia re Do ve sinh rang mieng cao cap Xe day cao cap cho be
    En son AhBEAbicim tarafından düzenlenmiştir: 12.06.2013 07:01
    .

Benzer Başlıklar

1. DivX film paylaşımı olan bir site..
    ulash tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 03.09.2006, 14:57
  2. Ağ paylaşımı
    emrah_ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 24.01.2006, 00:15
  3. Film Adresi Paylaşımı
    Counter tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 23.07.2005, 17:25
  4. film kırpma weya cdye 738mblik film yukleme??
    mazap tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 02.02.2004, 21:18

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •