Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
60 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan MP3 ve film paylaşımı yasaklanmıştır

Hem forumlarımızın içeriğiyle ilgili olmaması, hem de genelde yasadışı olarak hazırlanan kopyaların dağıtılması amacıyla kullanıldığını tespit ettiğimiz için PCnet forumlarında MP3 ve film paylaşımını yasakladık.

Bu konuyla ilgili forum kurallarına yapılan ekleme aşağıdaki gibidir:
    7.a. Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasadışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir.
    Elbette lisansı serbestçe dağıtılmasına izin veren, özgün MP3 ve filmleri paylaşmaya devam edebilirsiniz.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

ayrıca istediğiniz MP3'ün veya DivX'in adını foruma yazmak yerine LimeWire gibi bir p2p yazılımının search (arama) bölümüne yazmak istediğiniz media'yı indirmek için çok daha pratik ve hızlı bir yoldur..

ama derseniz ki "ben şarkının/filmin adını bilmiyorum p2p'de nasıl aratayım?"
    istediğiniz şarkının/filmin adını yine forumda sorabilirsiniz. onun için bir yasak yok, yasaklama sadece MP3/DivX linki istemek ve MP3/DivX linki vermek üzerine..

Umarım bundan sonra neyin ne olduğunu anlayan kullanıcılardan olumlu cevaplar alırız.Başlığı (sabit) açan ben olmama rağmen buna gerçekten pişman oldum diyebilirim çünkü iş çığrından çıktı ! Bu konu hakkında bu bir son noktadır ve hiç bir moderatörün özel mesajlara (bu konu hakkında) cevap vereceğini sanmıyorum.Bence yerinde bir karar aldık.

Kolay gelsin.

4. Varsayılan

Yerinde bir karar olmuş, PcNet forumu içerisinde gereksizdi zaten. Mp3, DivX değil sadece bilgi paylaşımı yapılmalı ve sorunlara çare bulunmalı.

Hayırlı olsun...

Çok doğru bir karar.PCnet'ede bu yakışır.

Tebrikler.....

Öncelikle şunu söyliyeyim:
    Bu telif hakları tabii ki önemli bir konu.Ancak ben SuRFeR arkadaşımızın verdiği yöntemle önce LimeWire dan aratıp sonra upload ederek yardım etmeye çalıştım.Bir internet sitesinden link vermemeye çalıştım.Hatta başlık silinince 150 küsür mesaj gitmiş oldu.Anlayın yani kaç kişiye yardım etmişim.

Kolay gelsin.

Aslında Mp3 dosya türü çıktığında dahi illegal bir amaç güdüyordu.
    Yani "koca track'lerin boyutunu düşürelim"in nedeni paylaşımı kolaylaştırmaktı.

Zaten konuyla ilgili çeşitli forumlar mevcut ihtiyaçlarımızı onlarla karşılayabiliriz..
    Yada "Surfer"in dediği gibi P2P kullanabiliriz..

Kanunda kesinleştiğine göre yapacak birşey yok..

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Market Street

Selamlar.
    Yerinde bir karar, tebrikler!

Kolay gelsin.

Çok Yerinde Bir Karar Olmuş MP3 ...vb gibi Aramalarınızı Diğer Arkadaşların Dediği Gibi P2P Programlarından Yapabilirsiniz

Alıntı Orijinalini Gönderen: startaylan
    Kanunda kesinleştiğine göre yapacak birşey yok..
    kural desek daha iyi olur :wink: Kaldirilmasida acilmasi kadar gereksiz olmus bence... :!: o basliga cevap yazanlar p2p kullananlar soru soranlarsa kullanmayanlardi .. geneli boyleydi... acilirken amaclanan neydi merak ettim..

Benzer Başlıklar

1. DivX film paylaşımı olan bir site..
    ulash tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 03.09.2006, 14:57
  2. Ağ paylaşımı
    emrah_ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 24.01.2006, 00:15
  3. Film Adresi Paylaşımı
    Counter tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 23.07.2005, 17:25
  4. film kırpma weya cdye 738mblik film yukleme??
    mazap tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 02.02.2004, 21:18

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •