Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
56 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan hepsiburada.com güvenilir mi?

Arkadaşlar internette aradığım bir kitabı sadece hepsiburada.com'da buldum. Almışken ucuz diye 4-5 kitap daha ekledim sepetime. Tam havale için çıkacaktım ki aklıma bi soru geldi ve telefon numaralarını aradım site de ancak bir türlü bulamadım. Daha sonra şans eseri bir şikayet sayfasına girdim. Baktım hepsiburada'ya herkes laf ediyor. Aklıma takıldı benimde size sorayım dedim. Alacağım ürün fiyatı 95ytl. Sizce alsammı? Yoksa dedikleri kadar kötü mü bu site?

(Bu arada almak istediğim kitap "DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK İÇİN PHOTOSHOP")

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

iki sefer alışveriş yaptım.bir tanesi 20 milyonluk kitap diğeri de 70 milyonluk adsl modem.ikisinden de epey memnun kaldım.ertesi gün getirdiler ki bu durum ellerindeye o ürün geçerli ve de ürünü hasarsız bir şekilde teslim aldım.zaten güvenli türk alışveriş sitesi 5-10 tane var.bence hepsiburada.com da bunlardan bir tanesi.güvenle alışveriş yapabilirsin.ayırca bak bakalım alacağın ürün ellerinde var mı.bence bu konuya önem ver.yoksa başın epey ağrıyabilir.. :wink:

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

hepsiburada.com'a kesinlikle güvenebilirsin.

Doğan holding'e ait bir şirket zaten, kardeş sayılır PCnet'le

bende hepsiburadan alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım ben.
    Zaten sorun olursada çözülür nede olsa Türk ve Türkiye şirketi.

bazen kargoyla ilgili sorunlar olabilir ama son derece güvenlidir. tavsiye ederim

güvenilir olmasına güvenilir güvenlik olarak simdiye kadar hiç bir sorunla karsılasmadım 2 yıldır oradan alısveris yapıyorum fakat malların teslimat süreleri bazen uzun olabiliyor üretici firmadan temin edilemedi gibi seyler söylüyorlar alacagın sey kitapmıs ama elektronik bir sey alacaklar için söylüyorum arıza durumlarında pek basarılı olmadıkları bir gercek bu konuda cok sayıda şikayet var

Peki bir sorum daha var arkadaşlar. Havaleyi bankamatikten yapsam bir sorun olur mu? Çünkü açıklama bölümü yazamıyoruz diye biliyorum. Sitenin telefonu da yok ki sorayım. weblebi'de alışveriş yapınca faks çekmiştim. Ancak bu sitenin faks numarası falan yok. Nasıl bildireceğim? Cevap yazanlara şimdiden çok teşekkürler.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

havale konusunda pek bilgim yok gerçi indirimi de var ama ben kredi kartıyla alışveriş yapıyorum ve sorun yaşamadım..

faks numaraları var fakslayabiliyorsunuz.Eğer internet bankacılığı ile havale yapabiliyorsanız,internetten yapın eğer yapamıyorsanızda atmden yapabilirsiniz ancak siparişinizin bulanması biraz uzar belki karışabilir.O yüzden ben pek tavsiye etmem.

Bence de güvenebilirsin.
    13 ay önce 2 zoom 5510 adsl modem ~ 220 ytl gibi
    Sanırım 2 yıl oldu 128 mb memory stick ~ 80 ytl

ve birşey daha vardı Alışverişleri kredi kartı ile yaptım ve hiçbir problem yaşamadım. Tabi kredi kartı girişlerinde bilgisayarınında güvenli olduğundan emin olmalısın.
    Asıl sorunsa, havale işlemi kolaydır. İlk önce satın alma işlemine başlıyorsun ürünü. İlgili adımda havaleyi ve havale yapmak istediğin bankayı seçiyorsun. Tüm işlemler bitince sana sipariş numarası veriliyor (4545544... gibi) Ve tabi ödemen gereken toplam ücret kargo v.b. ile hesaplanıyor. 3 iş günü içerisinde seçmiş olduğun hesaba parayı havale yapıyorsun. Bankamatikde havale yaparken, hesap numarasından sonra (sanırım ondan sonraydı) sana ekstra bilgi alanı geliyor 2 kez. Buralara sadece rakam girebiliyorsun. Bunlardan herhangi birine üstte olan sipariş numaranı yazıyorsun. Ve sonra havale işlemini yapıyorsun. 24 saat içerisinde de hepsiburada.com 'dan sana, havalenin alındığına dair ve sipariş durumunu bildiren bir eposta geliyor... Bu kadar..
    Ben de iş bank.lardan yaptım havaleyi henüz bayramdan önce 24 içerisinde havale alındı bilgisini aldım sonra.. Bu kez SEAGATE ST3300831A 300GB 7200RPM 8MB CACHE SABİT DİSK ~ 246 ytl.cik aldım :P

Benzer Başlıklar

1. www.hepsiburada.com dan alısveris
    omerson1905 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 21.10.2009, 23:00
  2. güvenilir reklam
    HaCKeREthem tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 10.09.2006, 01:45
  3. Bu site güvenilir mi??
    musti_7777 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 14