Sayfa 1 / 2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan ıp numaramı nasıl öğrenebilirim ve faydaları?

arkadaşlar ıp numaramı nasıl öğrene bilirim? bunun bana faydaları neler?bu numarayla neler yapabilirim?

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İnTel Core2 6400// 7600 Gt//250Gb SATA2 //Asus P5B DLX //1024MB Twinmos 667 Mhz/Go Global 19 Wd/....

ip nonu www.ipbul.com dan öğrene bilirsin bunun sana pek bir faydasını dokunacağını zannetmiyorum

Kolay Gelsin

Alıntı Orijinalini Gönderen: DieSeL_
    ip nonu www.ipbul.com dan öğrene bilirsin bunun sana pek bir faydasını dokunacağını zannetmiyorum

Kolay Gelsin
    diesel teşekkür ederim ip numaramı öğrendim ama eğer faydası yoksa neden böyle bişey yapsınlarki?

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İnTel Core2 6400// 7600 Gt//250Gb SATA2 //Asus P5B DLX //1024MB Twinmos 667 Mhz/Go Global 19 Wd/....

ben faydası yok demedim sana bir faydası dokunmaz Yoksa Çok Faydası VAr Herhalde sen Bu İşleri Pek Bilmiyorsun soruyorsun İp Faydalarını

sen yine tazarsan sevinirim çünkü çok merak ediyorum özellikle başka bilgisayardan nasıl benim bilgisayarıma ulaşabileceiğimi öğrenmek istiyorum?

Katılım Tarihi
    2005
    Yer

Alıntı Orijinalini Gönderen: melih_85
    sen yine tazarsan sevinirim çünkü çok merak ediyorum özellikle başka bilgisayardan nasıl benim bilgisayarıma ulaşabileceiğimi öğrenmek istiyorum?
    arkadaşım Gecenin bir Yarısı Satenn Ama Bunlar Çok Karmaşık Şeyler BAzı Temel Şeyleri bilmen Lazım saten başka bir bilgisayardan kendi bilgisayarına zor bağlanırsın çünki eğer adsl Kullanıyorsan ip her Nete Bağlandıgında Değişiyordur sen bir bilgisayrdan diğre bir bilgisayara bağlanacam dediğin zaman bu olayın diğer bir adıda hack pc Girme Gibi Konularla Bağlanır ve bu konularda bu Sitede YAsak Bilmem Anlatabildimmi ?

Bu tür hack olaylarının burada konuşulması,ip adresinden birilerinin bilgisayarlarına girilmesi gibi konuların burada açıklanması yasaktır.

Kolay gelsin.

bugman ben memlekete gidecem arkadaşım benim bilgisayarı kullanacak ben memleketten bilgisayarımı kontrol etmek istiyorum çünkü arkadaşım pek fazla kullanmasını bilmiyor ona bilgi sayarımı kullanma da diyemem çünkü 3 yıllık ev arkadaşım.
    umarım beni anlamışsındırço yüzden başka bilgisayardan kendi bilgisayarıma nasıl girebilirim diye sordum?
    kolay gelsin..

bugman ben memlekete gidecem arkadaşım benim bilgisayarı kullanacak ben memleketten bilgisayarımı kontrol etmek istiyorum çünkü arkadaşım pek fazla kullanmasını bilmiyor ona bilgi sayarımı kullanma da diyemem çünkü 3 yıllık ev arkadaşım.
    umarım beni anlamışsındırço yüzden başka bilgisayardan kendi bilgisayarıma nasıl girebilirim diye sordum?
    kolay gelsin..

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

MSN Messenger'da "eylemler/uzaktan yardım iste" seçeneğini kullanabilirsiniz, bunun için her 2 bilgisayarda da ServicePack 2 kurulu olması gerekiyor.
    hem bu yöntemle karşı tarafın IP numarasınıda bilmenize de gerek yok..

Benzer Başlıklar

1. IP numaramı nasıl öğrenirim?
    Burak0533 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 19.04.2019, 10:33
  2. İp mi nasıl öğrenebilirim??
    MagneticPower tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 17.03.2010, 09:10
  3. ıp adresini nasıl öğrenebilirim
    WRC tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4