7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Varsayılan indirdiğim proğramı silemiyorum

selam arkadaşlar ben zombionline sitesinden indirdiğim bir prg silemiyorum. toplam üç prg indirmiştim ilkini rahatlıkla sildim ikincisi ( dosya silme hatası verdi) interneti kapatıp denedim silindi. üçüncüsü ( suda_mause) adlı şaka prg ne yaptımsa silinmiyor, hatta taşıyamıyorum bile. yardımlarınıza muhtacım. ayrıca acemiliğimden kaynaklı prg indirirken dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum bu noktalar hakkında kısaca bilgilendirirseniz beni bahtiyar edersiniz.
    şimdiden teşekkürler.

öncelikle program ekle/kaldır dan uninstall etmeyi deneyin olmazsa

http://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.7.6.exe
    programı yükledikten sonra silinmeyen dosyaların üzerinde sağ tıklayıp unlocker seçeneğini seçin ve "unlocker all" butonuna basın.. daha sonra da ilgili dosyayı/programı silin..

KOLAY GELSİN!..

[quote="pesimist"]öncelikle program ekle/kaldır dan uninstall etmeyi deneyin olmazsa

http://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.7.6.exe
    programı yükledikten sonra silinmeyen dosyaların üzerinde sağ tıklayıp unlocker seçeneğini seçin ve "unlocker all" butonuna basın.. daha sonra da ilgili dosyayı/programı silin..

KOLAY GELSİN!..[/q

kardeş bende bi program war msn için ne yaptım ise kaldıramdım dedigin programı indirdim ama üzerinde unlacker die bi şeçenek yok sana zahmet bi daha açıklarrmısın sağ tıklıorum ama unlocker bi sekme gelmşyor (:
    saol şimdidedn...

programı kurduktan sonra bir dosyanın üzerine gelip sağ tıklayınca muhakkak çıkacaktır. bu program "dosya şu an kullanılıyor" gibi silmeye karşı dosyalarda işe yarıyor.

5. Varsayılan

arkadaşım çok sağol. çok teşekkürederim. beni büyük dertten kurtardın. denedim ve sildim.

Hayırlı uğurlu olsun

Thumbs up

oh bee bende aynI hataya düsmüstüm unlockeri yükledim sonrada sildim herkese çok tesekkürler

Benzer Başlıklar

1. Babylon çeviri proğramı
    umutxx tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 03.11.2005, 02:07
  2. sonic proğramı
    glnar tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 17.09.2005, 23:53
  3. slm bana iyi bir mp3 indirme prodramı...
    cyal tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 12.03.2005, 01:25
  4. ...:::e-mail proğramı:::...
    kerim_bayramoglu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 21.11.2004, 02:12

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz