Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 7891011
106 sonuçtan 101 - 106 arası sonuçlar

Arkadaşlar ben mesaj yazılan yere kadar hiç sorunsuz gittim herşeyi tamamladım ve 'send' ledim ama sağ alt köşede bi dünya resmi war ve üstünde kırmızı bi çarpı yanıp sönüyor mesaj da gitmiyor bi yardımcı olursanız sewinirim :((( Ayrıca paylaşım için teskkrler

banada bazen oluyor.Ben 10 tane adres aldım unutmayım diye de yms1907, yms19071, ysm19072,yms19073...... bunalrdan birine giriyorum çarpı işareti çıkan artık çıkmıyor Kolay gele

Varsayılan 1

Bağlantı olmadığı zaman o işaret çıkar ve mesajda gönderemezsiniz.
    Ama ben bağlıyım diyeceksiniz ?
    Biliyorum ama telekom çıkın tekrar girin veya girmeden önce bir sayfa açın internette sonra açın bağlantınızı kontrol edin.

o işaretin anlamı help menüsünde var ve diğer işaretlerin bendede o çıkıyo anlamı galiba numara yanlış demekmiş

Arkadaşa şu şakayı yaptım. Önce MSN de benden kontor istedi bende attım 5dk sonra şunu yolladım
    Sayın Abonemiz demin yapmış olduğunuz kontör alma işlemi ile kurtaramazsınız hakkınızda aldığımız şikayetten ötürü 3 gün içinde alınan kontrlri iade ediniz aksi takdirde kartınız bloke olacaktır.

GÖNDEREN:
    TURKCELL

ertesi gün bana en kısa zamanda geri verecem dedi kontöerleri.

Nhahahaha oldum ben

6. Varsayılan

With so many everyday innovations every day, communication is one area that is on the rise. So much so that now you can reach out to unlimited number of people with personalized Mass texting for notifications as well as promotions.

Benzer Başlıklar

1. Ücretsiz SMS Gönderin..
    cyberhearts tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 20.03.2010, 16:10
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 07.03.2007, 21:14
  3. Bannerınızı gönderin sitemizde ücretsiz reklamınızı yapalım.
    mguler18 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.12.2006, 15:31
  4. msn şaka programı nerden bulabilirimm
    alicandldl tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 20.07.2006, 23:19

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz