Sayfa 3 / 11 İlkİlk 1234567 ... SonSon
106 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

http://img433.imageshack.us/img433/2157/a2ec.jpg
    Böyle bir sorun çıktı. Ama ben internete bağlıyım. 256mb adsl'm var. Zone Alarm veya Avast'tan olabilir mi?

Varsayılan 1

Alıntı Orijinalini Gönderen: mclaren_mercedes
    http://img433.imageshack.us/img433/2157/a2ec.jpg
    Böyle bir sorun çıktı. Ama ben internete bağlıyım. 256mb adsl'm var. Zone Alarm veya Avast'tan olabilir mi?
    Eğer bağlıysan kesinlikle Zone Alarm veya Avast'tan engellendiği içindir.Engellemeyi kaldırır isen probleminin çözüleceğini sanıyorum.

Haydi arkadaşlar sizden parlak fikirler bekliyorum.Nasıl şakalar yaptınız , gülelim biraz...

Bu programı daha önce bir forum'da görmüştüm ama çok manyak bi şey karşı tarafa max. 5 MESAJ Gönderebiliyorsunuz. Ve kimden geldiğine bakıldığında yazdığınız numara yada sözcük gözüküyor.!

Ben Cennet (Heaven) yazıp yollamıştım ertesi gün arkadaşım geldi ve dedi BANA VAHİY GELDİ :lol: KOPTUM KOPTUM

Kolay Gelsin :arrow:

Varsayılan Re: 1

Alıntı Orijinalini Gönderen: fatih1981

Haydi arkadaşlar sizden parlak fikirler bekliyorum.Nasıl şakalar yaptınız , gülelim biraz...
    demişsin ama bir türlü açamıyorum açılsa neler neler yazacağım aktivasyon kodunu filan giriyorum sonra site kapanıyor daha sonra naoıcam? :evil: :evil: :x [/quote]

Varsayılan Re: 1

Alıntı Orijinalini Gönderen: yuni
    Alıntı Orijinalini Gönderen: fatih1981

demişsin ama bir türlü açamıyorum açılsa neler neler yazacağım aktivasyon kodunu filan giriyorum sonra site kapanıyor daha sonra naoıcam? :evil: :evil: :x
    [/quote]

Site ? Daha açıklayıcı olursan yardımcı olmaya çalışırım.Programı kurup register yapacaksın aktivasyon kodunuda girdikten sonra çalışıyor zaten de site derken ne demek istediğinni anlamadım.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

evet gerçekten çalışıyor.1 tanesi denemeye gitti.şöyle aklıma güzel bir şeyler gelse de işletsek birilerini.. :lol:

ya bu program 5 sms dio ya...
    şimdi benm 2 hattım var 5x2=10
    annemin 2 hattı 5X2=10
    babamın tek hattı 5x1=5
    Ablamın 2 hattı 5X2=10
    olaydan habersiz komşuların telinden 5X5=25

toplam = 60 mesaj hakkım oluyor...

Şimdi u hesap doğrumu? yoksa bu alet ip adresine göremi çalışıyor?

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

bak ben de şimdi bunu düşünüyordum. :wink: cidden nasıl oluyor bu iş :?:

bak şimdi adımı filan yazıyorum name yerine cep telefonumu yazıyorum bi ekran çıkıyo sonra üstteki For 5 free test credits, click here to activate your account yerine tıklıyorum altta telefon numaram yazıyo onun yanında issue activation code yazıyo oraya tıklayınca telefonuma aktivasyon kodu geliyo onu üstteki yere yazıyorum sonra ne yapacağım???

ya ben sender id yerine "icindeki ben" yazdım... sora mesajada

"şehvetle doğan toprağa döner, günahla doğan bana döner. tüm günahlarından arınmanın yolu benden geçiyor. arkadaşlarına yardımla başla. onlarıda günahlarından arındır. ruhlarını arındır.

diye bir mesaj yolladım... arkadaş hemen beni aradı vala çok üzüldüm sonradan eleman bayaa tırsmış bea... kendini seçilmiş filan görüo şimdi.

Benzer Başlıklar

1. Ücretsiz SMS Gönderin..
    cyberhearts tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 20.03.2010, 16:10
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 07.03.2007, 21:14
  3. Bannerınızı gönderin sitemizde ücretsiz reklamınızı yapalım.
    mguler18 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.12.2006, 15:31
  4. msn şaka programı nerden bulabilirimm
    alicandldl tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 20.07.2006, 23:19

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz