Sayfa 1 / 11 12345 ... SonSon
106 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Ücretsiz Sms gönderin ve şaka yapın...

Arkadaşlar sizinle bir program paylaşmak istiyorum.Bir program düşünün , arkadaşlarınıza ücretsiz 5 mesaj gönderebiliyor ( yurtdışı dahil ) ve isteğiniz şeyleri yapabiliyorsunuz. ( 5'den fazlada olabilir :wink: )

İstediğiniz şeyleri yapabilirsiniz ??? :roll:

:arrow: İstediğiniz kişiye istediğiniz numarayla mesaj atabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey gönderen kısmına istediğiniz numarayı yazmak veya ismi.

Örnek : Tel. hattınızı kaydettirmediğiniz için telefonunuz hattı 1 saat içinde kapatılacaktır.Sağlık dolu yeni yıllar dileriz TURKCELL

Gönderen kısmına : TURKCELL yazmanız yeterli :wink:

Arkadaşınızı çıldırtabilirsiniz : Sevgiliye bir mesaj - Aşkım bu akşam ders çalışmaya Emre'nin evine gidiyorum beni merak etme.
    Gönderen kısmına : Elif ( yazıyla veya Elif'in numarası )
    Programı burdan indirebilirsiniz.

http://mpro.clickatell.com/index.php

Kesinlikle çalışan bir programdır.Tamamen ücretsizdir.Ayarları çok kolaydır.

Sorulacak soru ? Userna : Password : ?? SADECE register yap deyin ve sonra username ve password'u siz kendiniz seçin. ( Kafadan atabilirsiniz unutmayın yalnız )

mesaji göndereceginiz numarayi 905xxxxxxx seklinde yazin sonra options kismina gelin ve en altta sender ID: oraya ISTEDIGINIZI yazin gönderen o olarak çikicak telefonda...
    sonra tekrar sms bölümüne gelin ve send tiklayin.

Bana arkadaşım yaptı ve hemen test ettim anında çalışan ve ücretsiz bir program.

NOT : Yaptığınız şakalara lütfen dikkat edin.Sonuçları kötü olabilir.

Yaptığınız şakaları paylaşın , eminim çok komik şeyler ortaya çıkacaktır.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbuL.

Varsayılan omuor

omuoyor arkdasım gondermıyor yani[/img]

Varsayılan 1

problemin ne olduğunu yazarsan sana yardımcı olmaya çalışırım yalnız biz ve bizzat ben denedim gayet güzel çalışıyor.

İlk seferde ben mesaj yazdıktan sonra sender id options da bulanan yere numara yazınca mesaj yazdığım yerin üstünde de to var oraya yazmayı unutmuştum senden yazmayı unutmuş olabilir misin !!!

4. Varsayılan

öncelikle paylaştığın program için sağol...
    ancak bir türlü giriş yapamıyorum ok tuşu aktif olmuyor. (parolayı 6 karakterden fazla veya az girsemde olmuyo)

ben gönderdim banada geldi die telefonun şarşı bitmiş ilk yolladığımıda başka yere yollamışım

6. Varsayılan

Registry yaparken Mobile bölümüne ne yazmamız gerekiyor. Okey butonu bir türlü aktif olmuyor. Tıklanmıyor yani.

Alıntı Orijinalini Gönderen: carljohnson
    öncelikle paylaştığın program için sağol...
    ancak bir türlü giriş yapamıyorum ok tuşu aktif olmuyor. (parolayı 6 karakterden fazla veya az girsemde olmuyo)
    bende okuyunca farkına vardım orda en az 6 rakam yazıp yanına bir de harf eklemek gerekiyormuş !

o mobile yerine kendi nonuzu 905xxxxxxxxx şeklinde yazacaksinız ve altındaki kutucuğu işaretleyeceksiniz

Varsayılan 1

Oraya kendi numaranı yazman gerekiyor sonra tel. şifreni yollayacak active yapman için.

Varsayılan 1

Yaptığımız şakaları dediğim gibi burda paylaşalım eminim çok matrak şeyler çıkacaktır :wink:

Benzer Başlıklar

1. Ücretsiz SMS Gönderin..
    cyberhearts tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 20.03.2010, 16:10
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 07.03.2007, 21:14
  3. Bannerınızı gönderin sitemizde ücretsiz reklamınızı yapalım.
    mguler18 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.12.2006, 15:31
  4. msn şaka programı nerden bulabilirimm
    alicandldl tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 20.07.2006, 23:19

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz