Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
80 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

bence kimsenin bişi bekjlediği felan yok laf olsun diye millet detgiye çamur atıyo kimse verdikleriyle yetinmiyor hep dahada faslasını istiyor.arkadaşlar artık dergiyi tartışmayı bırakalımda kullanmayı öğrenelim bence..dvd sürücüsü olmayanlarda alıversinler artık teknolojinin gerisinde kalmamaya uğraşıyoruz burda.bu polemiklere hiç gerek yok..param yok alamıyorum diyenlerede bir destek fonu felan oluştururuz))

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    istanbuL

Varsayılan pc dergileri

dvd 2006 da tüm dergilerde Tıklayın

Kolay gelsin..

Katılım Tarihi
    2002
    Yer
    , o da bilmiyor...

Ben daha bugün aldım.Evet, DVD beni de üzdü ama yine de aldım.Aslında haklı ve haksız yok burada. Mağdurlar, seslerini duyurmaya çalışıyorlar.
    Onları dergiyi almaktan vazgeçiren aslında DVD değildir.Şu anda ben o DVD ve içindekileri çok merak ediyorum. Belki CD-Roma bile takarım.Sorun aldıkları maldan tam olarak yararlanamayacak olmalarıdır. Bu hoş değil. 512MB parası verip 128 kullanmak gibi oluyor, o da hoş değil tabi ki. 3 CD verdiği zamanlarda oldu, öyle de yapabilirlerdi. Ama bu onların seçimi...

Ben üç yıldır çeşitli bilgisayar dergileri alıyorum. Bunların içerisinde en uzun süre aldığım PCNet oldu. Gerek konuları, gerek cd içeriğiyle benim daha çok dikkatimi çekti.
    Ama bu ay bayilerde içinde DVD ile görünce baya bir moralim bozuldu. Tabi ki dergiyi aldım. Ama DVD'yi çalıştıramadım.
    Umarım bu DVD olayı sadece bu sayı içindir. Yoksa DVDRom almam gerekecek(E almışken DVD-RW alırız yani.)
    Bu konuyla ilgili bir yetkili cevap yazabilise çok iyi olur.(Sadece bu sayı da mı, yoksa tüm sayılarda mı DVD verilecek ?)

Bunun haricinde bir sorum var?

DVD leri CDRomla özel programlar kullanarak okumanın yolu var mı?
    (Varsa biz niye dil döküyoruz burada diyebilirsiniz.)

DVD leri CDRomla özel programlar kullanarak okumanın yolu var mı?
    (Varsa biz niye dil döküyoruz burada diyebilirsiniz.)
    Ne yazık ki yok. Ama arkadaşlar bazen yenilikler henüz o yeniliklere ayak uyduramayanları biraz mağdur ededbilr bence yarın blu-ray ve hd-dvd'nin çıkacağı düşünülürse DVD geç bile kaldı. Bir dvd-rom alın artık. Umarım tüm sayılarda DVD verilir. PcNet'i bu kararındadn dolayı kutluyorum. Diğer dergiler isterse 50GB versin yine de aynı kalitede olmuyor ayrıca...
    :!: :!:

bence bu dvd hem guzel bir program arşivi derlemesi sunmak için hemde dergiyle dvd versek tepki neolur diye bir nabız yoklaması için yapıldı diye düşünüyorum ben sadece kendim
    bence dvd verilmesi daha uygunki benim dvd rom rw falan yok 3*700=2100Mb
    sadece 1 dvd 4,7 GB + birde cd verilirse 5gb dan fazla veri demek yani her yonuyle dvd verilmesi daha mantıklı geliyor öyleki bu dvd verme meselesi bizi dvd rw ye terfi ettirebilir yani bence güzelde olur
    hatta ben dvd lafı çıktığında sürekli boyle verilecek sanıp dvd araştırmasına girmiştim ama bugün bu yazıları okuyunca durdurdum işlemleri ben sırf pcnet cdleri dvd yapacak diye alacaktım eğer dvd verilmeyeceksa almayayım aslında
    bu ay geçti ama şubat martta pcnet okurları için bir dvd kampanyası düzenlense herkes uygun bir şekilde dvd sine kavuşsa ve artık hep dvd verilse bence çok güzel olur tadından yenmez valla ben dvd olayını destekliyorum
    bundan sonra cd mi dvd verileceği hakkındada gerekli malumatın verilmesini istiyorum

7. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: blackeNed
    DVD ve içindekileri çok merak ediyorum.

Benimde şu an DVD sürücüm yok ama yukarıdaki resimden incelediğim kadarıyla söylüyorum.
    Eğer her ay PCNET alıyorsanız, DVD'nin içeriği yüzünden pek bişey kaybetmemişsinizdir. Kapak resminden incelediğime göre önceki aylarda CD'lerin içerisinde verilen yazılımları tek bir DVD altında toplanmış hali.
    VOL 1 yazdığına göre devamı gelecek sanırım.

Arkadaşlar bir DVD sürücü 25 $ + Kdv yani 30$
    peşin fiyatına 12 taksit dersek ayda 2,5 $ yani YTL olarak
    Ayda 3,5 Ytl . Bu kadar bir para vermek hiçbirimizi batıracağını
    sanmıyorum. Ben Dvd sürücümün siparişini bugun verdim
    World Bonus Axess CardFinans Maximum ve Vakifbank
    'ın kredi kartlarina pesin fiyatina en az 12 taksit yapilmakta
    artik bence PCNet in bundan sonra CD vermesi mantikli degil.

Bu arda geçende arkadaşa Kadiköyden Boş DVD nin tanesini
    35 yeni kuruşa aldık yani 2 boş cd parası. Bence biraz parası olanlar
    (60$ +kdv = ayda 9 ytl verebilecek olanlar) bir dvd yazıcı alıp
    Dvd keyfini yaşayabilirler

Varsayılan DVD ile ilgili

Sevgili Arkadaşlar

okuduğum kadarı ile DVD-Rom u olup DVD si sağlam çıkan arkadaşlar DVD-Rom u olmayan arkadaşlara cihaz alma tavsiyelerini belirtmişler tamam haklısınız ama DVD-Rom unuz olup ta elinize böş bir DVD geldiğinde oluşan tepkilerden bahseden hiç yok gibi..Benim DVD-Rom um var ve PC net in devamlı okuruyum ama hazırlıksız bir proje yapıldığı da bir gerçek konuyu biraz bu yönü ile ele alalım lütfen.Tamam bu bir nabız yoklaması olur ama bu şekilde yoklanmaz...Yerli Arabanızı servise götürüp taktırdığınız parça 3 gün içinde arıza yaparsa servise mi gidiyorsunuz yoksa olsun diye sineye çekip yola devam mı ediyorsunuz?Ondan sonra kalite diye bağıran arkadaşlarımız yabancı malı tercih etmiyorlar mı haksız da değiller yani......

saygılarımla

Arkadaşlar ne yazarsak yazalım bu durum değişmeyecek gibi görünüyor.Anket sonuçları:

Ayrıca Dave de bu uygulamaya devam edeceklerini yazmış..

Kolay gelsin.

Benzer Başlıklar

1. yazım hızı neden böyle
    trityum tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 19.01.2007, 20:49
  2. web cam neden böyle yapıyor?
    trityum tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.01.2007, 15:54
  3. tv kartı neden böyle kaydediyor?
    atescotes tarafından Donanım forumunda