Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon
80 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan PCnet Bu ay neden Böyle yaptı anlamadım...

Slm öncelikle şunu söyleyim niyetimin dergiyi kötülemek değil.

Tam 4 yıldır PCnet hiç eksiksiz takip ettim ve hiç aksatmadım.Her alışımda buyuk bır zevkle dergiyi inceliyor ve her bilgisinden yararlanıyorum.Bugun almaya gittim ve almadan geri dondum.Cunku dergının vermiş olduğu DVD yuzunden almadım.Aslında sunu dusunmeleri lazımdı tum PC kullanıcılarında DVD rom olmaya bilir.Bende olmadıgı gıbı.Yok cunku gereksızlıgıne inanıyorum.Herneyse Ben PCnet dergisinden bu ay hiç hoşnut kalmadım.BENCE eger PCnet DVD vermeye devam ederse bence satışların düşmesi an meselesi.

Arkadaşlar tekrar diyorum amacım DERGİYİ kötülemek diil sadece kendi görüşlerimi aktarmaktı ve sizlerle paylaşmaktı.

Yorumlarınızı beklerim...

pcnet artık büyük dergi oldu yaaa okuyucuların gereksinimleri önemli değil yapio bişiler

Yakın zamanda büyün dergiler dvd vermeye başlıyacaktır. ÇÜnkü artık 3 cd fiyatına 1 dvd alabilirsiniz ve 3 cd den daha fazla alana sahip olursunuz. Hemde arşivinizde yer kaplamaz. Ve artık dvd romlar günümüzün gereği oldu. HEm bütündergiler dvd vermeye başlarsa dvd-rom/rw fiyatlarınında düşeceğinden eminim.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbuL.

bnde katılıoyorum sana skyline bndee pcnet 'ı almaya gıtıım aldım ama bı de ne goreyım dvd yazıor şaşırdım dogal olarkta uzuldum..ewe geri donmedeen dergiyi geri werdım..yanı bizimgibi cd rom wea cd rw olanlar dergıyı dvd ysunden almayacklarını tahmin edıorum..

not:bunlar sadece kendi düşüncem....

Varsayılan Re: PCnet Bu ay neden Böyle yaptı anlamadım...

Alıntı Orijinalini Gönderen: _skyline_
    Yok cunku gereksızlıgıne inanıyorum.Herneyse Ben PCnet dergisinden bu ay hiç hoşnut kalmadım.BENCE eger PCnet DVD vermeye devam ederse bence satışların düşmesi an meselesi.

İlk olarak DVd nin gereksiz olduğunu düşünmen çok saçma geldi bana.
    700mb nere 4,7Gb nere.
    Bence PCNET DVd vermekle çok iyi bir iş yaptı terbrik ederim sizleri pcnet ekibi ben artık evdeki eski cdleri atıyorum gerekli prg dvd cdsine yazıp saklıyordum sizler beni boşuna cd yazma derdinden kurtardınız ne idi o 700mb cdler.
    güzel bir oyunun demosu bile sığmıyordu tabikii sizde ister istemez veremiyordunuz.

Birde çok uzun zamandır anlamadığım bir konu var bu konuyu 2 sene öncede bu forumda dile getirmiştim.

Siz dergiyi cdleri içinmi alıyorsunuz yoksa içeriği içinmi
    ben içeriği için alıyorum zaten cdlerdeki prg internette var ve istediğim zaman internetten indire biliyorum. ha adsl veya kablo net kullanıcı olmayanları bir parçada olsa haklı göre bilirim ama adsl kullanıcılarının böğle bir düşünceya sahip olmaları çok saçma değilmi.
    Tabi bunlar benim KENDİ DÜŞÜNCELERİM ve muhtemelen bir çoğunuz biz para veriyoruz paramızın hakkını isteriz diyeceksiniz.
    bende para veriyorum ben içeriği daha geniş bir dergi istiyorum

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: _skyline_
    Aslında sunu dusunmeleri lazımdı tum PC kullanıcılarında DVD rom olmaya bilir.
    Elbette düşünmüşlerdir,zaten 100.sayı için özel bir hediye bu,yanında da CD vermişler zaten.

Kolay gelsin.

7. Varsayılan

Artık dvdrom gerekli bir donanım olmaya başladı.Bundan 1-2 sene sonra cdromların önemli ölçüde azalacağını düşünüyorum.. Ayrıca para biriktirerek bir dvdrom alabilirsiniz,çok pahalı değiller..

Arkadaş Çok haklı bence illa dvd verilecekse iki dergi çıkmalı içerikler aynı ama birisi dvd diğer cdrom olmalı ya insanlar dvd rom kullanımıyosa bunu düşünmek lazim bu arada insanların fikrine karişmayin nasıl düşünürlerse düşünsünler bende aynı fikirdeyim
    Neyse Kolay gelsin

arkadaşlar bende önce karşı geldim ama sonra hak verdim...
    bi örnek vermek istiyorum eskiden dandik oyunlar oynuyorduk sonra oyunların gereksinimleri artınca(ekran kartı olarak) önce "tüh benim pc açmıyor"dedik ve gittik onca para verip ekran kartı aldık sonra...
    bunu böyle düşünün bence,

"galiba artık herkesin dvd-rom alma vakti geldi bence..."

İlk olarak DVd nin gereksiz olduğunu düşünmen çok saçma geldi bana.
    700mb nere 4,7Gb nere.

Siz dergiyi cdleri içinmi alıyorsunuz yoksa içeriği içinmi
    Arkadaş ben saçma bişi demedim ama ne gerek var.DVD Rw için demiyorum.DVD ROm için diyorum.Cd Rom Neyimize yetmiyo.

Ben Derrgiyi hem içerik hhemde cd için alıyorum.

Benzer Başlıklar

1. yazım hızı neden böyle
    trityum tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 19.01.2007, 20:49
  2. web cam neden böyle yapıyor?
    trityum tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.01.2007, 15:54
  3. tv kartı neden böyle kaydediyor?
    atescotes tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2