Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
80 sonuçtan 71 - 80 arası sonuçlar

Arkadaşlar ben de şunu söylemek istiyorum,ben de PCNET ' in dvd vermesinden hiç hoşnut olmadım açıkçası.Bundan sonra da dergiyi almayı düşünmüyorum.Biz arkadaşlarla beraber hepimiz alıyoduk ama bu ay hiçkimse almadı ve böyle giderse satışlar mutlaka düşücek

Kısacası PCNET ' in sadece cd-rom vermesi biz tüketiciler için çok daha iyi olucak...

2. Varsayılan

O zaman gene polemik olmasın yani o bakımdan

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: sweetboy
    Arkadaşlar ben de şunu söylemek istiyorum,ben de PCNET ' in dvd vermesinden hiç hoşnut olmadım açıkçası.Bundan sonra da dergiyi almayı düşünmüyorum.Biz arkadaşlarla beraber hepimiz alıyoduk ama bu ay hiçkimse almadı ve böyle giderse satışlar mutlaka düşücek

Kısacası PCNET ' in sadece cd-rom vermesi biz tüketiciler için çok daha iyi olucak...
    Bende almadım ve kaçırdım diye üzülüyodum (biraz geç kaldım) ondan sonra buraya bakınca pcnetin dvd verdiğini duydum ve sevindim çünkü kaçırmamıştım gitsem de zaten almazdım 8)

Alıntı Orijinalini Gönderen: ahmet_gunay
    Alıntı Orijinalini Gönderen: sweetboy

Bende almadım ve kaçırdım diye üzülüyodum (biraz geç kaldım) ondan sonra buraya bakınca pcnetin dvd verdiğini duydum ve sevindim çünkü kaçırmamıştım gitsem de zaten almazdım 8)
    Yaa süpersin yaa

5. Varsayılan

ya arkadaşlar bende DVD-Rom yok hem DVD yi okuyamadım hemde sadece DVD çıktı CD yok alırken baktım 1 CD 1 DVD yazıyor dedim DVD yi bosver CD de ne varsa ama açtıktan sonra içinde bir tek DVD çıktı CD yoktu anlayamadım

Arkadaşlar biraz yeniliklere açık olalım. Er geç bir dvd-rom alacaksınız sonunda. Bence DVD hep devam etmeli. DVD teknolojisi senelerdir var. Hele bir bilişim dergisinde böyle bir muhaliflik çok anlamsız kaçıyor. 5 yıl sonra
    blu-ray çıkacak, siz daha DVD verilmesinden şikayetçisiniz. Teknolojiye ayak uyduralım biraz :wink:

Ben de bir zamanlar dvd nin gereksizliğine inanlardandım. Ama Bir dvd yazıcı aldıkdıktan sonra Geçmiş günlerime acıdım :wink:
    Bence de Pc net çok iyi bir iş yapmış...
    Dvd veri depolama ve kullanım açısından harika...

sanırm DVD verdiği için eleştirilen Dünyanın ilk Bilgisayar Dergisi PCnet olsa gerek...

Türkiye'den başka yerde de olmaz zaten bu..

Bizim okulda CD de yok disket verin siz...

Pcnetin ocak sayısını ancak bugün alabildim. Çok güzel. Dvd'de çok yararlı. Gerçi bir kısmı önceden verilmiş programlar ama bunların verildiği ayların cd'lerini ayrı ayrı tak çıkarmaktansa bir yerde toplanmışlar. Yapımında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
    Cd'de neler verilmeli konusuna bir önerim var, belki daha önce verilmiştir ben hatırlamıyorum ultimate boot cd http://www.inndir.com/program.php?id=22319

Varsayılan amaç teknolojiyi takip edip yararlı programlara sahip olmak

arkadaşlar günümüz teknoloji devri..pcnet en iyisini yapıyo ha benim de dvdim yok ama düşünsenize siz 3 cd vermek yerine 1 cd vermeyi tercih etmezmiydiniz..benceteknolojiyi yakından takip etmek için dergilerini alııyorsak birazda teknolojiye uyalım..diğer bir arkadaşın da dediği gibi bunun için anket yapılmıştı ama sonuç olumluydu...dimiiii

Benzer Başlıklar

1. yazım hızı neden böyle
    trityum tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 19.01.2007, 20:49
  2. web cam neden böyle yapıyor?
    trityum tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.01.2007, 15:54
  3. tv kartı neden böyle kaydediyor?
    atescotes tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2