9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar
    KUMRAL Misafir

Varsayılan BİLGİSAYARIN HIZLI AÇILMASI KONUSUNDA YARDIM EDİN

BİLGİSAYAR AÇILIRKEN BAZI PROGRAMLARI ÇALIŞTIRDIĞI İÇİN AÇILIŞI YAVAŞLIYOR.BİR YERDEN BİLGİSAYARIN BAŞLARKEN AÇTIĞI PROGRAMLARDAN BAZILARINI İPTAL EDEBİLİYORDUK.BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VEYE BAŞKA ÖNERİSİ OLAN VARSA YARDIM EDERSE ÇOK SEVİNİRİM :?:

çalıştırı aç msconfig yaz çıkan tabloda yapılması gerekenleri zaten göreceksin
    ayrıca ikinci iş olarak c deki windows dosyasına gir ordaki perfecht klasörünün içini boşalt bilgisayarı yeniden başlat de sakın klasörü silme sadece içindekileri bu xp için geçerli kolay gelsin

3. Varsayılan

başlat- çalıştırı aç msconfig yaz entere bas sonra burda başlangıç var burdan değiştirebilirisin

+ forum kuralarını okusan iyi olur mesajın tamamını büyük harf ve kalın yazmak yasak

blade64, senin belirttiğin sadece xp için mi geçerli yani ben bunu vistada yapsam ne olur?

vista/7/xp hepsinde yapılabilir...

Wasmen Misafir

Forum kurallarını iyi oku eksiğin var.

başlat-çalışştır-msconfig-başlatma bu dediklerimi takip et ve yayımcısını tanımadığın ve gereksizç olan şeyleri başlangıçta çalıştırma
    MSI FX620DX-041TR NOTEBOOKİşlemci:2. nesil Intel® Core™ i5-2410M İşlemci*Ekran Kartı:GeForce GT540M*Ram:4 gb*İşletim Sistemi:Windows 7 Home Premium 64bit*

8. Varsayılan

ccleaner kur gereksiz şeyleri kökten sil.

konu eski ama ssd hard disk en iyi cevap

iyi forumlar.

Benzer Başlıklar

1. RAM YANDI YARDIM EDİN
    barisaydiner tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 12.09.2011, 15:17
  2. YARDIM HIZLI BAŞLAT KISAYOLLARI
    delapia tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 19.12.2006, 00:48

Gönderim İzinleri