Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

bence sorun yok.

ayrıca banlanan üyelerin başlıklarınıde silin bnm bi sürü silincek ama olsun

Alıntı Orijinalini Gönderen: Mr_HaMMeR
    Ya tamam da kaşla göz arasında eski sabit başlıklardan biri silinmiş herhalde..
    Benim tek seferde 150 mesaj birden gitmiş.Aynı şey HiTTRafiK'in de başına gelmiş..

Kolay gelsin.
    150'de bir şey mi ben 200 mesaj birden düştüm.! Bundan çıkardığım sonuç 200 tane değersiz mesajım varmış :cry: .! Bundan sonra mesaj yazarken bir kere daha düşüneceğim :wink:

Saygılar :arrow:

Forumun temizlenmesi bakımından güzel bir çalışma çünkü forumlarda bir çoğu gereksiz veya 2 den fazla aynı konu üstüne açılmış başlıklar var.

Haggar_10 Misafir

Bence de güzel bir çalışma olmuş. Mesaj sayısının azalmasının tabiki hiçbir önemi yok. Bir kişinin mesaj sayısı onun ne kadar bilgili olduğunu ya da kültür seviyesinin yüksek olduğunu göstermiyor.Hatta bence kilitlenen başlıkların yanında çok çok eski olan başlıklarda silinebilir. Mesela 2002 yılına ait başlıklar temizlenebilir. Böylece daha fazla yer açılmış olur.

Mesaj sayısını kafasına takan arkadaşlar herhangi bir mesajının altındaki profil simgesini tıklayıp "Kullanıcı Adı tarafından Gönderilen Tüm mesajları bul" linkine basarak mesaj sayılarını görüp avunsunlar.

Bu aramada tüm mesajlar çıkıyo ama yöneticilerin sildiği başlık altında olan mesaja tıklandığında "Aradığınız başlık bu forumda yok" diye uyarı alıyosunuz.

KOLAY GELSİN..!

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    İstanbul/Avcılar

Selamlar..

Gerçekten Güzel Bir Çalışma Olmuş.Başka Türlü Olacak Değildi..

Saygılar.. :wink: :wink:

Alıntı Orijinalini Gönderen: Haggar_10
    Bir kişinin mesaj sayısı onun ne kadar bilgili olduğunu ya da kültür seviyesinin yüksek olduğunu göstermiyor.
    Dediğin doğru ama bir kişinin mesaj sayısı onun bu forumda emektar olup olmadığını gösterir :wink:

Haggar_10 Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: _server_
    Bir kişinin mesaj sayısı onun ne kadar bilgili olduğunu ya da kültür seviyesinin yüksek olduğunu göstermiyor.
    Dediğin doğru ama bir kişinin mesaj sayısı onun bu forumda emektar olup olmadığını gösterir :wink:

Daha 2006'da üye olupta mesaj sayısı 500'ü aşmış olan üyeler de mevcut. Bir kişinin forumda emektar olduğunu avatarın altındaki Kayıt tarihi belirler.

KOLAY GELSİN..!

Alıntı Orijinalini Gönderen: _server_

Daha 2006'da üye olupta mesaj sayısı 500'ü aşmış olan üyeler de mevcut. Bir kişinin forumda emektar olduğunu avatarın altındaki Kayıt tarihi belirler.

KOLAY GELSİN..!
    Yanlış bir düşünce adam foruma üye oluyor 2 ay, 3 ay sonra 5,10 post atıyor şimdi bu adam emektar mı oluyor ?!

Bu arada benim dediğim olayda biraz sakat çünkü adam 500 mesaj atıyor ama hangi biri adam akıllı mesaj ?!

Bu konu tartışılır.!

Kolay Gelsin :arrow:

barni_heyamola Misafir

evet mesaj sayısı belirlemezbuna katılıyorum ama şuna katılmıyorum ben forumlara uzun zamandır takip edip cevaplıyorum kayıt tarihim bu üyelik için yeni eski adımı ve parolamı unuttuğum için bu tarihte yeni üyelik açtım o aralıkta 10 ay falan umursamadığım için misafir olarak takip ettim şimdi bu üyelik tarihi emektarlıkmı ifade eder bence ne kadar yardımcı olduğun emektarlık ifade eder kaç kişiye nası yardım ettiğin ki buda sayımı olmayan bişey belki mesaj sayısı olabilir ama burda geyik konularada mesaj atıyoruz :wink:

Benzer Başlıklar

1. cd-rom lens temizliği
    nohead tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 30.09.2008, 04:53
  2. Pcnet Forum Temizliği için bir öneri...
    SpluS tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 27.05.2005, 11:41
  3. ram temizliği
    stacerdeli tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 27.04.2005, 13:24

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz