10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan web sayfası açmam için yardımcı olurmusunuz?

slm ben daha yeniyim ama kendime bir web sayfası açmak istiyorum ve hangi programları kullanacağımı blmiyorum bana bunu hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden size teşekkür ediyorum

2. Varsayılan

Ben de bu web tasarımında yeniyim ama başlayacağım zaman bana dreamweaver i önermişlerdi. Ayrıca forum sitesi yapacaksan hazır siteler vardı direk sana siteye veriyordu iki saniyede. Ama tabi bu senin emeğin olmuyor.

ilk önce sitemynet gibi şeylerle başlayabilirsin daha sonra emek olarak programlar:dreamweaver we frontpage işini görür..ancak html bilgin war mı olmassa sanırım olmaz. :wink:

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: dagi
    ilk önce sitemynet gibi şeylerle başlayabilirsin daha sonra emek olarak programlar:dreamweaver we frontpage işini görür..ancak html bilgin war mı olmassa sanırım olmaz. :wink:
    İyi de herkes anasının karnında html yi öğrenmiyor ya. Herkes nasıl öğreniyorsa öğrenir.

Bir de shiftdelete.net te gördüm. Html dersleri diye. Dosya türü flash galiba.

Link:http://rapidshare.de/files/6303432/HTML.EXE.html

bn html bilgin war mı dedim sadece herkes bilio demedim...html örenmek icinde bir cok site war... :wink: ama html bilgin yoksa sitemynetten calıs tam olark örendiin zaman kodlarla bir site yap :wink:

selamlar.a4desk programında herşeyi bulabilirsin ve işini görecektir.Yanlız şunuda bilmen gerek web sayfası yapsan bile hosting ve domain alman gerekli.bunlarda ücretlidir paraya kıyarım diosan a4disk tam acemilere göre iyi bir program ve hiç karmaşık değil ama ingilizce sana şimdiden kolay gelsin...

Merhaba, Yeni baslıyıcaksanız size kesinlikle FrontPage Programını öneririm. Office 2003 Cd'si icinde yer alıyor. Serialleriniz isterseniz yardımcı olurum.
    Bir konu daha,Yeni basladıgına göre kesinlikle ilk önce HTML yazmayı bilmelisin. Cünkü web yazılım'da HTML ana unsurdur. Tüm programlama dillerinde HTML sart denilebilir. Ve Bir asp ve php gibi dillerde tasarım,hayal gücünü ortaya seremezsin. Fakat HTML ile hayalinde,kafanda tasarladıgınız seyleri sanal ortama serebilirsiniz.
    Saygılar..

arkadasss ben de kafayı dreamweaver a taktımm...onu da bi türlü bulamadım ffulll amaaaa..........html de baya öğrendimmm...sonra gerisi gelir...macromedia dreamweaverrr 8

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Bursa - Sakarya Universitesi

bence html öğrenmeden programlara başlama..

Önce biraz kod öğren ondan sonra gir programlara...

10. Varsayılan

ben dreamweaver 8 kullanıyorum. tasarımda yardımcı program olarak fireworks kullanıyorum. kaliteli siteler için bu 2 program arasında karışımlar yaparak çalışınız bence. dreamweaverde 3 bölüm var. 1 sadece kodla çalışılan 2. kod ve görsel olarak 3.sadece görsel olarak. yani çok az bir kodlama bilgisi olan biri bile orta halli bir site yapabilir. sitenizin içine birde flash banner yada başka uygulamalar atarsanız ooo ssizden iyisi olmazz. herkese başarılar.

Benzer Başlıklar

1. PSP almamda yardımcı olurmusunuz
    tanju6 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.04.2007, 12:24
  2. web için yardımcı olurmusunuz
    ali67 tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.11.2006, 10:03

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız