5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Bilgisayarım Kafayı 7 Galiba :)

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Benim bilgisayarımın sorununu örneklerle anlatayım ben Web Tarayıcısı olarak google chrome kullanıyorum.Ne zaman pc mi kapatıp açsam veya bi uygulamadan çıksam(oyun v.b)google chrome u açmıyo yeniden indirip kurmam gerekiyo).Sonra pc her zaman açıldığında belgelerimi de açıyo (hani bazı pcler vardır açınca direk msn v.b uygulamalar açarya aynı onun gibi belgelerimi de açıyo).Kısacası pc son yüklediklerimi hafızasında tutmuyo oturum açıkken neyse o.Pc mi her açtığımda belgelerimi kapatmaktan ve google chrome u tekrar tekrar indirip kurmaktan bıktım.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar aynısı şimdide oldu bi uygulamanın kısayolunu masaüstünde bir yere taşıdım sonra bi oyuna girdim oyundan çıktığımda o kısayol eski yerine dönmüş.Bu nasıl birşey yardımcı olun lütfen.

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

ilk önce antivirüs varsa kaldır imzamdakini 1. yükle güncelle full scan yap sonra bütün virüsleri sildikden sonra ccleaner indir,CCleanerden cleaner kısmından sadece en alttaki tik işaretsiz şekilde kalsın ve diğerlerini işaretle temizlik yap sonra kayıt defteri kısmına gir ve sorunları tarat.Bilgisayarı yeniden başlat.

kaspersy die bi virüs programı önerdiler onla sadece bi c yi tarasam olurmu düzelirmi.Ccleaner a gerek kalırmı

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

imzamdaki 1. de ne yazıyor bi oku bakalım ve ccleaner önlem için zaten ve gereksiz şeyler için. full scan yap ne var ne yok silsin.

Benzer Başlıklar

1. Bilgisayarım Kafayı Yedi ! Yardım
    Zebelced2 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 18.09.2010, 22:27
  2. bilgisayarım galiba çöktü
    L_o_n_g_h_o_r_n tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 15.07.2010, 18:46
  3. Bilgisayarım Kafayı Yedi :S
    yakopki tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 02.02.2010, 17:27
  4. bilgisayarım kafayı yedi çook acil!!!!
    qwerty123 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 22.10.2009, 14:31
  5. ekran kafayı yedi galiba
    frdn tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 07.08.2005, 09:29

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz