Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
38 sonuçtan 31 - 38 arası sonuçlar

ya arkadaşlar bende de c550 var ama driverları yükledim p2k telefonu görmüyor not connected diyor yarıdm plsss

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Birol Tekirdağ-İstanbul

1. sayfayı dikkatlice oku orada yazıyor detaylı takıldığın yeri sor.. Birde sürücüleri yüklerken senden bir sürü sürücü isteyecek hep aynı klasörü göstereceksin.. Bunları yaptıktan sonra programda simgeye tıklayınca yine sürücü isteyecek bunlarıda yükle sonra dene görmesi gerek.. Oradaki programları indir son versiyonu var orada...
    ARKADAŞLAR DAHA DÜZENLİ VE GÜNCEL OLARAK ARTIK SADECE BU BAŞLIKTAN TAKİP EDİYORUM MESAJLARINIZI yönlendirilen başlığa YAZINIZ..YENİ BAŞLIĞA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN...

Ayrıca lütfen buradan devam edelim buraya daha düzenli yazıyorum..
    http://www.pcnet.com.tr/modules.php?...wtopic&t=83960
    En son felx tarafından düzenlenmiştir: 15.05.2007 13:18

kardeş ya olmuyo yinede dediklerinin aynısını yaptım sadece 1 driver istiyo msn adres varsa versene beenimki ayhan--simsek@hotmail.com

4. Varsayılan

hepinize cümleten selam arkadaşlar
    bana birisi anlata bilirmi bu programı nasıl kuruldugunu bütün programlarını indirdim ama kurmasını bilmiyorum cevaplarınızı bekliyorum

5. Varsayılan

ha bide bilen varsa sensizgece_20@hotmail.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ BANA LÜTFEN BİLEN VARSA BU ADRESİ EKLESİN

6. Varsayılan

hepinize cümleten selam arkadaşlar
    bana birisi anlata bilirmi bu programı nasıl kuruldugunu bütün programlarını indirdim ama kurmasını bilmiyorum bilen varsa yardım etsin sensizgece_20@hotmail.com

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Birol Tekirdağ-İstanbul

Arkadaşlar mailime ileti gelme kapalıydı.. Daha yeni farkettim.. Sınavlarım var..1 hafta içinde bitecek.. Tüm sorunlarınızı çözeceğiz..

AMA lütfen şu başlığa yazalım.. Ben aşağıdaki başlıktan takip ediyorum...Şimdi sorunlarınızı aşağıdaki başlığa detaylı ve cep modelini belirterek yazınız..Sınavlarım biter bitmez yada hemen cevap yazarım.. msn nizi ancak sınavlardan sonra...

ARKADAŞLAR DAHA DÜZENLİ VE GÜNCEL OLARAK ARTIK SADECE BU BAŞLIKTAN TAKİP EDİYORUM MESAJLARINIZI yönlendirilen başlığa YAZINIZ..YENİ BAŞLIĞA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN...
    http://www.pcnet.com.tr/forum/mobil-...iaciklama.html
    En son felx tarafından düzenlenmiştir: 15.05.2007 13:17
    Yeniden yükle hazırım... bu imza olayı kullanıcı isimlerinin altındaki bölgede olsada forumda büyük yer kaplayıp kirlilik oluşturmasa ne güzel olurdu...

Tüm MOTOROLA modelleri için MobilePhoneTools 5.xx indir tıkla__ C550 hakkında herşey__Moto Rokr E2 = LiNUX,325mhz~işlemci,DiVX,XViD,mp3__DEXTER tv dizisi__Tarkan __Murat Kekilli

8. Varsayılan

kardeşim felx bana detaylı olarak anlatırsan sevinirim sensizgece_20@hotmail.com anlatırsan sevinirim çokta memnun olurum iyi günler

Benzer Başlıklar

1. motorola sm 56 dial-up modem driver.
    pegasusline tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 20.08.2009, 22:32
  2. tüm MOTOROLA ların ve c550 usb driver program dahasıaçıklama
    felx tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 69
    Son Mesaj: 03.10.2007, 04:19
  3. 100lerce Makale ve Dosya, Bedava SMS ve dahası burada
    kutver tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 6