Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Ben yükledim ama bi faydasını göremedim. VEde xpde alışık olduğumuz klasörlerdeki sol mavi kısım yok oldu vede resimlerimi açamıyorum ancak paint ile. Bu yüzden backup yapmak zorunda kaldım.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

merhaba arkadaşlar.

programlardan CCleaner çok güzel bir program ben de tavsiye ediyorum.

fakat bu
    EVET SIRADAKİ GERÇEK GAZ VERECEK İŞLEM GELDİ:

http://rapidshare.de/files/22856988/...avari.rar.html
    programı çalıştırmadan önce regedit yedeği almanızı öneriyorum. yükleme sırasında oluşabilecek bir hatada ( ki bu konularda microsoft'a hiç güvenmem) sistemde sorun çıkabilir.

genelde regedit'e mudahele eden programların tümünde yedekleme almadan işe girişmiyorum, size de böyle yapmanızı öneririm.

iyi günler..

paylaşım için teşekkürler..

Alıntı Orijinalini Gönderen: velet974
    Ben yükledim ama bi faydasını göremedim. VEde xpde alışık olduğumuz klasörlerdeki sol mavi kısım yok oldu vede resimlerimi açamıyorum ancak paint ile. Bu yüzden backup yapmak zorunda kaldım.
    Arkdaşım görüntüyü eski haline getirmek için Bilgisayarım!ın üzerine sağ tıkla "özellikler" e bas "Gelişmiş" sekmesine geç orada mavi ile yazılmış "Performans" ın altındaki ayarlara bas "En iyi görünüm için ayarla" yı işaretle Alltan "Uygula" ya bas tamam.

disk birleştiriciyi ben her giriş veya çıkışda çalıştırıyorum bilgisayar daha dinç kalıyo.öneririm. paylaşımlar için teşekkürler

5. Varsayılan

disk birleştiriciyi ben her giriş veya çıkışda çalıştırıyorum bilgisayar daha dinç kalıyo.öneririm. paylaşımlar için teşekkürler

ya bunu her seferinde çalıştırmak uzun sürmüyormu?Nasıl her giriş çıkışta yapıyorsun ?

Hem bence bunu fazla yapma yarın bugün sabit diskinden harıltılar gürültüler gelmeye başlar.Unutmaki her seferinde bir yüzey taraması gerçekleştiriosun.

6. Varsayılan

Pcnet in verdiği cd lerde vardı ccleaner programı gerçekten çok yararlı bi program...birde easy cleaner var google a yazın ilk çıkan linkten indirin o da aynı işi yapıyor ancak biraz daha kayıt defterinin derinliklerine inmiş easy cleaner bence o ikisi yeter pc nize

internettin abicim disk birleştiriciyi çalıştır kırmızılar gidene kadar tabikide uzun sürecektir. kırmızılar gittikten sonra disk birleştiricini çalıştırmak istediğin zaman çok fazla uzun sürmeden disk birleştirici anında kullanılmış dosyaları silerek anında sonuç verir.ayrıyetten harddiskten gelen gacurt gucurt gelen acı sesleri azda olsa engellemiş oluyorsun

ben bunları uyguladım--çok güzel programlar paylaşım için teşekkürler ama hepsini uyguladıktan sonra bilgisayarda müzikk hariç hiçbişeyden ses çıkmamaya başladı

sistem geriyüklemeyi kapatmıştım

ya arkadaşlar ben tüm yazılanları yaptım ama bi sorunum var ya her klasörün yanında sol tarafta mavi sütün varya bende bu işlemleri yaptıktan sonra kayboldu nası geri getirbilirim

kolay gelsin

10. Varsayılan

ya arkadaşlar ben tüm yazılanları yaptım ama bi sorunum var ya her klasörün yanında sol tarafta mavi sütün varya bende bu işlemleri yaptıktan sonra kayboldu nası geri getirbilirim

kolay gelsin
    bilgisaraıma gir, menüden Araçlar /klasör seçenekleri /görevler oradan /klasördeki ortak görevleri göster /

Arkadaşlar hakkında bilgi sahibi olmadığınız programları kullanmayın.Başınıza çok işler açarsınız.Kullanıyorsanızda bir defa birçok seçeneği değiştirmeyin deneyerek neyin ne yaptığını görerek ve okuyarak yapın.

Kolay gelsin..

Benzer Başlıklar

1. 3 Boyutlu Windows'unuz Olsun
    eburhan tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 29.08.2006, 22:04
  2. SP2 Windows'u donduruyor..
    ALPERA75 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 13.04.2006, 12:36
  3. windows'u yükseltmek...
    jeankurt tarafından Donanım forumunda