Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
50 sonuçtan 41 - 50 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: RoseLove Mesajı Görüntüle
    pc.me virüs girdi bunun için istiyordum..
    Arkadaşların söylediği yolu takip et ve iyi bir antivirüs yükle + advanced system care (çok süper bir program) ile CARE bas ve kurtul bütün sorunlardan + virüslerden , hergün yap
    [center][b][i]In Your Back - Decoy

arkadaslar bende dediginiz gibi sistem geri yukleme yapiyom ama olmuyor
    su hatayi veriyor ''sistem geri yukleme bilgisayarinizi koruyamaz. Lutfen bilgisayarinizi yeniden baslatin ve system geri yukleme'yi yeniden calistirin.''tamam basip oyle kaliyo

benim bilgisayari normalce kapatamiyom zaten, kasanin dugmesine basarak kapatiyom

bend bilgisayari actigimda hata veriyor zaten "windows gezgini","eplorer.exe kapatiliyor"

birgisayarim batti 3gun once ondan 'system geri yukleme' yapip eski haline getirmek istiyom

lutfen yardim edermisiniz .(((

Sistem geri yükleme iki şekilde çalışmaz..

birincisi..bizzat kendimiz sistem geri yükleme noktası yaratmamışsak olmayan geri yükleme noktası nasıl çalışsın.bu durmda bütün tarihlerde donuk olacaktır ki bu tarihleri kesinlikle aktif edemeyiz<...ikinciside almış olduğunuz virüs geri yükleme noktanızı bloke ediyordur..

dikkat sistemi geri yüklerken sonradan yüklemiş olduğunuz klasör içerikleri,proğram kurulumları ve kişisel ayarlarınız tümüyle değişebileceğinden kaybolmasını istemediğiniz ne varsa bir cd room'a yedeklemeniz lazım..

Açılmayan geri yükleme hizmetini başlatma;
    komut satırı services.msc/enter tuşlayın çıkan listede sistem geri yükleme satırına çift tıklayıp başlangıç türünü otomatik olarak belirtip başlat butonu ile işlemi tamamlayalım..
    sistem geri yükleme gene başlatılamazsa;

ikinci yolu başlat çalıştır komut olarak gpedit.msc yazıp enter tuşlayalım.yönetim şablonları/sistem/sağ seçeneklerden sistem geri yükleme satırına tıklayıp açalım;

"sistem geri yüklemeyi kapat"
    "yapılandırmayı kapat" satırlarına ayrı ayrı tıklayıp yapılandırılmadı seçimine alıp,ikinsindedede uygula ve tamamı tıklayalım.

denetimden geri yükleme çalıştırılamas ise;

C:\WİNDOWS KLASÖRÜ/System32/restore/resruı adlı dosyaya çift tıklayıp sistemi geri yüklemeyi başlatalım..

Sistem geri yüklemeyi mutlaka güvenli kipte yapalım.Aksi halde virüs varsa daha ilk anda gene aktif olarak görevine devam edecektir..

Varsayılan el ile tarih belirleyerek sistem geri yükleme!!!

arkadaşlar sistem geri yükleme yapmak istiyorum ama bilgisayarın belirlediği tarihe değil kendi belirleyeceğim bir tarihe.yalnız o terihte makinede yükleme falan yapmadığım için sistemo tarihi seçmiyor.1-2 tane program indirdim ama onlar tamamen tarih görünmeyen makinelerde tarih belirliyor.bunun bir yolu yokmu yardım edin ne olur sildiğim çok önemli bir dosyaya ulaşmam lazım.reorvery programlarıda bir işe yaramadı görmüyor o uzantıyı.yardımcı olursanız çok sevinirim günlerdir bilgisayara bakmaktan sorunu çözmek için çaba göstermekten yoruldum

bendede herşeyi yapıyorum tarihi filan seçiyorum . ileri diyorum hiç bir hareket yok ne uarı ne donma

sistem geri yüklemesi çok problemli bişey

arkadaşlar bana acil yardım gerekiyor laptopumun masa üstü karardı görev yöneticisinden yeni görevden interneti falan açabiliyorum ama başlat menüsüne falan ulaşamıyorum sistem geri yükleme yapılamıyor arkadaştaki sorun bendede var , virüs olabilir bilmiyorum sizce bu sorunu nasıl halledebilirim?

ctrl+alt+delete

İşlemlerden explorer i sil yeni görevden explorer yaz

explorer yok ama exe uzantılı dosyalar var ayrıca sanırım Win32/Brontok.CM solucan var bilgisayarda

Sisteminizde verdiğiniz bilgiye göre solucan var ve sistem geri yükleme yapmanız tavsiye edilmez.
    Sisteminize combofix kurup güvenli mod da taratın.

Benzer Başlıklar

1. sistem geri yükleme
    webmaster20m tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 21.06.2008, 15:30
  2. sistem geri yükleme
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 11.01.2007, 16:28
  3. sistem geri yükleme?
    katsumoto84 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3