Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon
78 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan PCnet sitesi için içerik editörlüğü yapmak istermisiniz ?

Sitemizin içeriğini zenginleştirmek için bir "İçerik Çalışma Grubu" oluşturmaya karar verdik.

Siteye belirli aralıklarda yazı girişi yapabilecek kişilerden oluşacak olan "İçerik Çalışma Grubu", Forum bölümünden bağımsız olacaktır.

Sorumluluğu kaldırabilecek ve kendini ispatlayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen arkadaşların bana Özel Mesaj yoluyla ulaşmalarını rica ederim.

Başvurular değerlendirilerek "İçerik Çalışma Grubu" oluşturulacak ve gerekli duyurular yine bu başlık altında yapılacaktır.

Böyle bir uygulama başlatmanız çok harika olmuş. Yalnız biraz daha açıklasanız. Örneğin yazılar belli bir konuyla ilgili mi yoksa her konu(linux, internet, püf noktası, oyun...) mu? Yazıları kendimiz mi yazacağız(konuyu anlatacağımız şeyi kendimiz mi bulacağız) yoksa örneğin bir sitedeki yararlı bir yazıyı izin alıp da PCnet'e girebilecek miyiz? Hangi aralıklarla yazı yazacağız.

Ayrıca bence eburhan buna mutlaka katılmalı? Duydun mu beni?

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    istanbul under ground

ders anlatımı vb seyler olsa guzel olur,mesela photoshop,webtasarım(htlm,asp,php vb) anlatsalar cok güzel olur...

Alıntı Orijinalini Gönderen: _baris_
    Böyle bir uygulama başlatmanız çok harika olmuş. Yalnız biraz daha açıklasanız. Örneğin yazılar belli bir konuyla ilgili mi yoksa her konu(linux, internet, püf noktası, oyun...) mu? Yazıları kendimiz mi yazacağız(konuyu anlatacağımız şeyi kendimiz mi bulacağız) yoksa örneğin bir sitedeki yararlı bir yazıyı izin alıp da PCnet'e girebilecek miyiz? Hangi aralıklarla yazı yazacağız.

Ayrıca bence eburhan buna mutlaka katılmalı? Duydun mu beni?
    İlk aşama PCnet'in eski sayılarında bulunan yazıları siteye girmek olacaktır. Bu "İçerik Çalışma Grubu" editörlerinin sitede yazı yazması hatta belki dergide yazı yazmasına kadar gidebilir. Ancak şimdilik "İçerik Çalışma Grubu"nun yapacağı PDF halinde olan eski sayılardan yazıları alıp siteye girmeleridir.

yani biraz e-dergi olacak gibi eski sayılardaki bilgileri pdf olarak sunacağızmı.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbul Gidiyorum Ardıma Bakmadan

Alıntı Orijinalini Gönderen: ENS
    yani biraz e-dergi olacak gibi eski sayılardaki bilgileri pdf olarak sunacağızmı.
    PDF halinde olan eski sayılardan yazıları alıp siteye girmeleridir... diye yazılmış

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: Datcrack
    İlk aşama PCnet'in eski sayılarında bulunan yazıları siteye girmek olacaktır. Bu "İçerik Çalışma Grubu" editörlerinin sitede yazı yazması hatta belki dergide yazı yazmasına kadar gidebilir. Ancak şimdilik "İçerik Çalışma Grubu"nun yapacağı PDF halinde olan eski sayılardan yazıları alıp siteye girmeleridir.
    peki pdf leri seçtiğiniz editörlere sizmi dağıtacaksınız ?

Biraz çok soru sordum biliyorum ancak kafamda bayağı soru işaretleri var. Örneğin siz istanbul'dasınız. ben anadolu da bir şehirde. internet üzerinden mi girilecek yazı gönderilecek? bu yazı girme yoğunluğu ne kadar olacak? Örneğin haftada ortalam kaç sayfa girmemizi isteyeceksiniz? şimdi yaz tatilindeyiz ancak örneğin ben bu yıl üniversiteye yeni başlayacağım. derslerim yoğun olabilir. eğer sadece pdf den yazı gireceksek (haftada 6-7 sayfa en fazla)ben bu işe talibim.(seçilirsem tabi) ancak ileride bir aksilik çıkmaması için bu kadar çok soru soruyorum.
    not:özel ileti yoluyla ulaşın yazınızı gördüm.

amaç sadece dergideki mevcut yazıları nete aktarmaksa gönderin yazalım....ama kimsenin sabit bir zamanı olacağını sanmam....

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    TÜRKİYE İSTANBUL

güzel bir uygulama gercekten zamanını ayırıcak ve sorumluluğunu bılecek arkadaslar başvursunlar...

kolay gelsin...

Benzer Başlıklar

1. web sitesi yapmak için en iyi öğrenim sitesi hangisi
    uluer tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 05.09.2011, 12:39
  2. web sitesi yapmak için hangi programları önerirsiniz?
    emre1905 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 35
    Son Mesaj: 08.03.2009, 02:47
  3. Yanıt: 14
    Son Mesaj: 28.01.2005, 11:21
  4. Pcnet reklam ve içerik
    vectorman tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 18.08.2004, 23:25
  5. Hukuk Avukat Sitesi . Yapmak icin fikirleriniz.
    emreka tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 10.09.2003, 02:07

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •