Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Şu an oyunu indiriyorum.İnşaalah güzeldir.Paylaşım için teşekkürler.

Kolay GElsin..

semihmumcular Misafir

..........
    En son semihmumcular tarafından düzenlenmiştir: 30.01.2013 13:30

Ben Koridor oyununu indirdim.Ancak maalesef beğenmedim.Görüntüler ve gerçekçilik düşük.Hadi onlar problem değil ancak oyunu açmak uzun sürüyor.Video falan açılıyor.O yüzden pek beğenmedim.Ama genede bizim Türklerimiz yapmış diye silmiyorum..

Kolay GElsin..

ben oyunu tasarlıyanları gönülden tebrik ediyorum çok iyi tasarlanmış beğendim %99 puan veriyorum. ayrıca silah ve bıçak tasarımları çok iyi grafikler orta yani ne çok kötü nede çok müthiş ee oyunun boyutuna göre bu grafikler normal yani, uyduda hoşuma gitti karadan çekebiliyor . videoyu geçmek için iki kez ESC ye basın birincisinde menüye dönüyor ikincide oyuna giriyor :wink: ve sistem gereksinimlerine ilaven şunları yazmaları lazımdı.
    minimum: 64MB T&L destekli 3D ekran kartı,256MB sistem belleği,celeron 500Mhz veya dengi işlemci.
    bende geforce 4MX 440 se 64 ddr ekran kartı 500 işlemci 256da sd ram var oyun 1024 te ve ışık efektleri açık kasmadı.

kolay gelsin..

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

Türkçe versiyonu olmasa da Yapımcıların Türk olduğu iüper bir oyun vardır. Hepimiz biliriz. Farcry.
    Bir kere ülkemizde oyun endüsrisinin gelişmesi bu haliyle hayal. Lisanlsı kullanıcı nerdeyse sıfır. Ben bil oyun programcısı olsam bana para kazandırmayacak projeye neden başlayayım. Hangimiz Türkçe'de olsa orjinal oyuna 20-30 YTL verir ki? Öncelikle kosan olayını bitirmeliyiz. Bir pazar oluşsun, o zaman görün. Değil Türk yapımcıları, yabancı oyun yapımcıları bile pazarı gördükten sonra ülkemize hücum ederler.

Bence bu oyunu PCNET dergisi bu ay vermeli.YAda DVD de şu ana kadar dikkat çekmiş türk oyunlarını verbilir.Hey dergi çalışnları duy da kotalılarsa sevinsin biraz dimi. :lol:

evet ya ben kota nedeniyle indiremedim şimdi bunu. çok güzel bir fikir cd fikri. ayrıca eskiden yerli yazılımlar diye türk yazılımları da dergide tanıtılırdı artık yok. bir de orjinal oyun keşke 20-30 ytl olsa. o zaman herkes alır. 100 milyon be bir oyun.

semihmumcular Misafir

..........
    En son semihmumcular tarafından düzenlenmiştir: 30.01.2013 13:30

BEN EMİNİMKİ GÜZEL BİR OYUN SIRF TÜRKÇE OLDUĞU İÇİN BAYAĞI SATAR
    YAPIMCILAR VE PCNET DUYDUYORSUNUZ DEĞİL Mİ

türkiye de türkçe oyun un bence denildiği gibi satmayacaktır. bakınız =pusu 20 ytl mi ne? hem bulamıyoruz hem oyunda bariz hatalar var. ama bence de oyun için 100 ytl çok. oyun yav bu oyun. bir bellek ne kadar zaten?

Benzer Başlıklar

1. Messenger Plus! Live Türkçe Dil Desteği (TÜRKÇE YAMA)
    alpguclu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 28.11.2009, 16:15
  2. harika türkce oyun
    LuckyLaki tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 29.01.2008, 23:35
  3. Fifa 06 Türkiye ligi ve Türkçe oyun yaması
    laki tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 04.01.2006, 23:26
  4. Türkçe Online Oyun
    suatyurteri tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 13.08.2005, 12:36
  5. Oyun çevirisinde Türkçe karakterler...
    desTRoyer tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 29.10.2004, 18:05

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •