9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan laptop FN tuşu

slm arkadaşlar arkadaşın laptopunda FN yani fonksiyon tuşuna basıp yazacağı karakterler mesela FN tuşuna basıp L tuşuna basınca 3 çıkar ve hep şuanda sanki FN tuşuna basılıymış gibi çalışıyor ve klavyenin üzerindeki ikincil tuşlar kullanılıyor bunu nasıl düzeltebiliriz.

fn lock tuşu vardır belki sizde yada tuş basılı kalmış olabilir.

tuş takılı kalmış olabilir. benim bilgisayarımda fn tuşuna bastığında sadece bastığım sürece L ye basınca 3 çıkıyo

arkadaşlar benim pc m frklı bilgisayarımın f3 tuşu basılı kaldı ve yaı yaarken ikide birde gidiyor yaı yamak veya bi klasörü açmak çok xor ama açıp baktım basılı deil herhalde pc nin beyninde bir sorun var laptopum çok kışkırtıcı bir hale geldi. yardım edin.

5. Varsayılan

fn belki açık kalmıştır şunu dene fn + shift + num lock tuşuna bas kapanması lazım eğer tuş takılmadıysa
    Anakart: Asus Maximus V Gene, İşlemci: i7 3770, Ram: 16GB (4x4GB) 1600Mhz CORSAİR, Ekran Kartı: Sapphire HD 7850(11200-07-40G), Hafıza: 120 Gb Kingston HyperX, Kasa:Aerocool X3 Devil Red Edition Monitör: Hp 2311gt 23'inç 3D
    Web Site Yapılır (PHP) İletisim: alidebre@gmail.com Skype: alidebre1

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    BURSA-Yıldırım

Bende de aynı sorun vardı az önce çözdüm. Yanlışlıkla numlock tuşuna basmışız. Bu da Fn tuşuna basılıymış gibi yazmayı sağlıyor. Numlock tuşuna ikinci kez basınca fn pasif hale (normal hale) geçiyor tekrar.
    MÜSLÜMAN KÂTİLİ SİYONİZME YARDIM EDEN İNTEL'İ BOYKOT EDİYORUM. ridvanbey
    MSI 990FXA-GD65, AMD FX-8350 CPU, MSI GTX 960 ME 2GB, CRUCİAL BALLİSTİX 16GB 1866 MHZ CL9,
    1TB SAMSUNG HDD, HIGH POWER ASTRO GD 750W GOLD, SİLVERSTONE PRECİSİON PS06 PENCERELİ KASA
    Kasanız kaç watt güç tüketiyor?

halidgiray Misafir

'Z' de bakiim
    Basmayan tuşların için ekran klavyesini kullanabilirsin (win8'de win+r osk).

heycem fn + delete (numlock'u kapatcan yani)

Ayrıca fn kilidi (biostan kapatılabilir); fn'ye 1. dokunuştan 2. dokunuşa kadar 3. dokunuştan 4. dokunuşa kadar açık kalsın demektir. Yani fn açık kalmışsa bikere daha bas, açık kalmasını istemiyosan biostan kapat. (thinkpad biosa F2 tuşuyla girer)
    En son halidgiray tarafından düzenlenmiştir: 31.12.2013 04:09

Alıntı Orijinalini Gönderen: halidgiray Mesajı Görüntüle
    'Z' de bakiim
    Basmayan tuşların için ekran klavyesini kullanabilirsin (win8'de win+r osk).

heycem fn + delete (numlock'u kapatcan yani)

Ayrıca fn kilidi (biostan kapatılabilir); fn'ye 1. dokunuştan 2. dokunuşa kadar 3. dokunuştan 4. dokunuşa kadar açık kalsın demektir. Yani fn açık kalmışsa bikere daha bas, açık kalmasını istemiyosan biostan kapat. (thinkpad biosa F2 tuşuyla girer)
    Abi yanlıs anlamadıysam konu 2006 da açılmıs ben mi yanlıs görüyorum adam simdiye kadar laptobu atmıstır
    Sistem: Harddisk : 500 GB , :GA-MA78LMT Gigabyte ,Amd Athlon X3 tm 450 processor , Sapphire HD7870 O.C GDDR5 2 GB 256 Bit , 6gb ddr3 1333 mhz ram

halidgiray Misafir

Takılıyorum işte iki gündür bu sitede.

Benzer Başlıklar

1. f3 arama tuşu
    china tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 24.10.2005, 21:50
  2. navigasyon tuşu
    Guluk tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 12.07.2005, 17:36
  3. ESC tuşu