7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
  1. Varsayılan MSn de mp3 alamıyorum

Merhabalar..Ben msnden mp3 aldığımda "güvenlik nedeniyle dosyanıza erişim enleggelndi" diye uyarı veriyor?Ama resim yada pps alabiliyorum?
    önceden bu tür bir sorunum yoktu?Format attıktan sonra oldu.Tahminime göre güvenlik duvarıyla alakalı...Bu sorunu nasıl giderebilirim?yardımcı olursanız sevinirim?

2. Varsayılan

kardeşim güvenlik duvarının ayarlarında ilgili programa izin ver seçeneğini aç..
    anti virüs kullanıyorsan o programdada aynısını yap..
    bende çok bilmiyom ama yardımcı olmaya çalıştım aklıma şimdilik bunlar geldi.

3. Varsayılan

Güvenlik duvarında msn programı işzin verilebilirler arasında.ZAten msn den resim pps vs alabiliyorum.mp3 alamıyorum :?

Ya aynı olay benim başımada gelmişti'ki allahtan şimdi öyle bir sorunum yok,deli olmuştum.biraz kurcala güvenlik duvarını msn e izin wer biraz karıştır düzelecektir....

kolay gelsin..

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: ugur1989
    Ya aynı olay benim başımada gelmişti'ki allahtan şimdi öyle bir sorunum yok,deli olmuştum.biraz kurcala güvenlik duvarını msn e izin wer biraz karıştır düzelecektir....

kolay gelsin..
    arkadaşım sen ne yapmıştın da düzeldii.Hatırlıyorsan cvp verirsen mesut bahtiyar olurum

İşte dedigim gibi biraz kurcala>>Denetim masası>>windows güvenlik duvarı>>yukardaki sekmeden özel durumlar>> msn mesenger boş kalsın..şu an bende böyle we mp3 alabiliyorum.bu sorununu çözermi bilmiyorum ama denemekte fayda var.

kolay gelsin..

7. Varsayılan

Deniyorum şimdi işe yarar inşallah

malesef işe yaramadı

Benzer Başlıklar

1. 5+1 den ses alamıyorum
    sercey tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 16.03.2006, 00:00
  2. Tv cartımdan ses alamıyorum
    maxmax tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1