10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan windowsXP daha yeni kurmama rağmen bu uyarıyı veriyor

arkadaşlar xp'yi daha yeni kurdum ama kasperky ile yaptığım taramdan sonra hemen birkaç trojen çıktı c: sürücüsünde ve sözde sildi bunları şimdi windows açılırken alttaki uyarı çıkıyor.;

aynı virüs benim pc yede bulaşmıştı ibm0003.exe bulunamıyor diyordu her açılışta :arrow:
    başlat>çalıştır>oraya msconfig yaz çıkan pencerede Başlangıç sekmesine gel ve orda o virüsle ilgili olan girditeki tik i kaldır ve pc yi yeniden başlat olması lazım

En iyisi bi format atta temizlensin iyice.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Nemesis_54
    En iyisi bi format atta temizlensin iyice.
    arkdş yeni format atmış zaten
    ama programlarını kurmadıysa tekrar atarsa iyi olur.

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: ugurmandas
    aynı virüs benim pc yede bulaşmıştı ibm0003.exe bulunamıyor diyordu her açılışta :arrow:
    başlat>çalıştır>oraya msconfig yaz çıkan pencerede Başlangıç sekmesine gel ve orda o virüsle ilgili olan girditeki tik i kaldır ve pc yi yeniden başlat olması lazım
    dediğini yaptım ama alttaki uyarı çıktı ve sonra aynı ilk baştaki uyarı yine çıktı

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Bursa - Sakarya Universitesi

o uyarının virüs ile alakası yok...

msconfig ayarlarını değiştirdiğin zaman çıkar...

7. Varsayılan

en üstteki uyarıda yok olmadı hala windows başlarken ibm00003.exe bulunamadı

8. Varsayılan

yazısı çıkmaya devam ediyor

Kasperin bulduğu virüs veya trojan windows için gerekli olan "ibm00003.exe" dosyasına saklanmış. Kasper bulunca size sileyim mi veya onarayım mı dedikten sonra sil seçmişseniz artık ne virüs nede gerekli olan ibm00003.exe dosyası mevcut. Onar veya karantinaya al demeniz gerekiyordu.

10. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: kerencelik
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ugurmandas
    dediğini yaptım ama alttaki uyarı çıktı ve sonra aynı ilk baştaki uyarı yine çıktı
    orda ki uyarıya tik işareti koyarsanız bir daha çıkmaz uyarı ...
    ibm0003,exe hala çıkıyorsa başlat>çalıştır>regedit yazın ctrl+f yapın arama kutusuna o virüslü dosyanın adını tam olarak yazın ama .exe si olmadan yazın çıkan değerleri silin ama bundan önce sistem geri yükleme noktası oluşturun kesinlikle yoksa birşey olduğunda sistemi geri yükleyebilin çünkü kayıt defteri işlemleri tehlikelidir

Benzer Başlıklar

1. Yüklediğim oyunu kurmama yardım edermisiniz...
    ASABYO tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 31.08.2006, 12:50
  2. Bu uyarıyı neden alıyorum?
    intricate tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 27.02.2006, 17:29
  3. Yazıcım Yeni Kartuş Almama Rağmen Yazmıyor yardım lütfen :(
    Seni_Seviyorum tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 07.08.2004, 00:03

Gönderim İzinleri